Pomoc formou Očisty a Ochrany Merkaba Kryštálom

Ponúkame Vám možnosť vyčistenie Vašich priestorov, bytov a rodinných domov na diaľku alebo osobne silným a jedinečným energetickým čistením od negatívnych vplyvov a energií a to formou Merkaba kryštáľom.

Za posledných 5 rokov čistenia a harmonizovania energií u ľudí a aj priestorov, ktoré potrebovali očistenie priniesla množstvo pomoci vo forme ukľudnenia vzťahov, lepšieho spánku, zlepšenia práce, činností a udalostí, ktoré mali oveľa lepší priebeh po očistení.

Aké možnosti ponúka očistenie od negatívnych vplyvov a energií ochrana Merkaba kryštáľom:

- vytvorenie silnej ochrany a ich očistu pred negatívnymi vplyvmi a energiami,

- pri náročných situáciách a vzťahoch ich následné zlepšenie,

- vytvorenie lepšieho prostredia v prípade, že idete na pohovor, do práce, na náročné stretnutia,

- vytvorenie silnej ochrany na cestu autom a podobne,

- ukľudnenie akejkoľvek situácie, ktorá je náročná a spôsobuje problémy,

- vytvorenie očisty Merkaba kryštáľom aj na konkrétnu osobu (je potrebné dovolenie od dotyčnej osoby), ktorá potrebuje nutne pomoc a očistenie od negatívnych vplyvov a energií a vytvorenie ochrany pred ďalšími možnými vplyvmi,

- keď sa plánujete sťahovať do bytu, domu, novej práce a podobne,

V prípade záujmu o ponúkanú pomoc formou očisty a ochrany Merkaba kryštáľom mi napíšte alebo zavolajte.

 

Ostávam s Láskou Mikuláš

Človek v Merkaba ochrane

Očista a ochrana a ich možnosti

Dejú sa mnohé veci a medzi nimi sa nájdu aj tie, ktoré sa viac alebo menej dejú. Ak sú pozitívne, v láske a na prospech všetkých, tak je to skvelé. Zároveň ak sa jedná skôr o negatívne vplyvy a energie, nebodaj o vplyv nám neznámej sily a opakuje sa to je potrebné pomôcť. Pri negatívnych energiách a vplyvoch je možné vyčistiť od negatív priestor, obydlie, pracovisko, človeka i skupinu ľudí. Ak ide už aj o rovinu psychiky a to uberanie energie, nespavosť, počutie, videnie a vnímanie rôznych zvukov a hlasov je potrebná pomoc vo forme špeciálneho liečenia, neuroterapie spájanej s procesom odpustenia a odpúšťania spolu s tým potrebnými modlitbami. Svojim spôsobom sme všetci inkarnovaní duchovia, zároveň však okolo nás sú aj iné prepajáné svety a dimenzie, či rôzne reality, v ktorých sú tiež duchovia. A je mnohokrát dosť možné, že to, čo sa nám v daný okamih deje má karmický pôvod a je možné ho s Božou Láskou a pomocou uzdraviť a vyliečiť i udobriť sa s duchmi, s ktorými máme menej alebo mnoho spoločné. A tak ak potrebujete nachádzať harmóniu, kľud a pokoj vo svojom živote, tak je potrebné uzdraviť a zmierniť i zmieriť sa a aj odpustiť minulosti, bytostiam a duchom.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️