Rezonančná analýza profesionálnym medicínskym prostriedkom Healy

Možnosti zmeny vnútorných procesov, energetických, spirituálnych, mentálnych a aj fyzických sú rôzne. Dnes vieme pomocou vhodných technológií na vibračnej a kvantovej rovine pomôcť práve aj tam kde klasické prístroje a klasická medicína má nie vždy k dispozícii odpovede alebo informácie potrebné pre možnú ďalšiu postupnosť a riešenie i vyriešenie a následné liečenie zdravotného stavu.

Jedným z profesionálnych medicínskych prostriedkov na poli informačnom v kvantovom poli a informáciách, ktoré vie poskytnúť je práve Healy medicínsky prostriedok k pomoci na ceste ku zdraviu.

Zariadenie Healy je navrhnuté tak, aby vám ponúklo minimálne tieto aplikácie pre rôzne typy bolesti, ako je chronická bolesť, fibromyalgia, bolesti kostrového systému a migréna. Medicínsky prostriedok Healy je zariadenie pre holistické zdravie, pohodu a vitalitu.

Zároveň aby vám harmonizovalo vaše bioenergetické pole a vyvažovalo poruchy rovnováhy vo vašom energetickom poli.

- vieme vám ponúknuť a uskutočniť rezonančnú analýzu na základe najvhodnejších programov Healy a frekvencií a navrhnúť vám tak možnosti a čo si vaše telo pýta a čo mu tým pádom chýba a ako by sme to vedeli riešiť

- zároveň vám ponúkame osobné stretnutie alebo stretnutie online, pri ktorom si môžeme prejsť vašu situáciu v rámci zdravotného stavu, uskutočniť potrebnú a vhodnú analýzu vášho zdravotného stavu a k tomu vhodné riešenia pre vaše uzdravenie,

- ponúkame vám aj analýzu Aury a následné vibrovanie a naladenie vašich bioenergetických polí a aury

- pre vašich domácich miláčikov a starostlivosť aj o vaše zvieratká máme k dispozícii Animal Healy program pre rovnako uskutočnenie analýzy a následné vibrovanie a naladenie do lepšieho zdravotného stavu

- Začnite posilňovať pohodu svojho mazlíčka pomocou programov Animal Module cez Healy medicínsky prostriedok. Healy je navrhnuté tak, aby minimálne ukľudnilo a dodalo vnútornú silu vášmu zvieraciemu mazlíčkovi. Aplikácie mikroprúdu sú u zvieratiek používané už desiatky rokov. Healy Animal Module obsahuje 12 nejobľúbenejších programov pre zvieratká.

Pre prípadnú konzultáciu, analýzu zdravotného stavu a aury a prípadne aj následné vibrovanie a naladenie do lepšieho zdravotného stavu si dohodnite osobné stretnutie, alebo online video stretnutie.

V mnohom požehnaný celý večer Vám prajem 🤗

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Kontakt pre konzutácie: +421 944 406 973

Liečenie Healy medicínskym prostriedkom - Borelióza

Novinku, ktorú prinášame pre možnosti, proces a priebeh liečenia je pomôcť formou cez Medicínsky prostriedok Healy osobné a priame liečenie Lymská borelióza.

BORRELIOSE 3 -dielna sada (Lyme Disease)

- programy pre terapeut Healy medicínsky prostriedok.

Sú to tri po sebe idúce a s náväznosťou na podporu a liečenie podozrenia a zistenia vírusu Borélie v tele a zároveň aj pre liečenie pre tých, ktorí majú nájdený vírus Borélie v tele už dlhší čas. Sú to tri sady terapeutických programov na liečenie boreliózy, ktoré je vhodné a potrebné absolvovať niekoľko mesiacov po sebe až jeden rok. Je to individuálne podľa typu a rozsahu napadnutia organizmu vírusom Borélie.

Healy je medicínsky prostriedok na liečenie bolesti pri chronických bolestiach, fibromyalgii, bolestiach kostí a migréne, ako aj na podpornú liečbu pri psychických ochoreniach ako sú depresie, stavy úzkosti a s tým spojené poruchy spánku. Všetky ďalšie aplikovania Healy konvenčná medicína neuznáva z dôvodu chýbajúcich dôkazov v zmysle konvenčnej medicíny. Healy liečenie sa nedá považovať za náhradu odborného lekárskeho poradenstva, diagnostiky alebo liečby. Takéto poradenstvo by ste vždy mali vyhľadať u kvalifikovaného lekárskeho odborníka. K dispozícii na lekárske poradenstvo máme lekárky, ktoré vám radi v dohodnutom termíne poradia a pomôžu. Sami podľa svojej intuície, pocitov môžete použiť pre svoje uzdravenie nazvime to alternatívnu možnosť, ktorou môžete dosiahnuť progres v uzdravovaní, alebo k uzdraveniu celkovému. Ponúkame vám také možnosti, ktoré už mnohým pomohli a pomáhajú. V prípade záujmu o pomoc s uzdravením formou medicínskym prostriedkom Healy, alebo vami vybranou jednou z možností pomoci k uzdraveniu nám napíšte alebo zavolajte.

Teším sa na vás moji milí.

Ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

Vibrovanie a liečenie v programe Healy Sila Troch

Liečenie cez medicínsky prostriedok Healy v programe Sila Troch Tento štyritisíc rokov starý systém prírodného liečenia vznikol v Indii a je založený na poznaní, že jestvujú tri dóše alebo typy energií: váta, pitta a kapha. Ajurvédski liečitelia sú presvedčený, že všetky choroby a nezdravé stavy spôsobuje nerovnováha medzi týmito energiami. Možnosti vibrovania a liečenia cez medicínsky prostriedok Healy sú v programe, ktorý tvorcovia tohto liečivého programu nazvali Sila Troch. Je možnosť sa takýmto spôsobom preliečiť a harmonizovať aj formou na diaľku. Zároveň viete dostať v PDF formáte analýzu cez medicínsky prostriedok Healy v programe Sila Troch. Ak vás táto forma a spôsob možného naladenia vášho tela, ducha a duše zaujala objednajte sa osobne alebo formou na diaľku na vibrovanie a liečenie cez medicínsky prostriedok Healy.

Krásny a požehnaný deň  vám prajem 🤗

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Tri typy energií: Váta, Pitta, Kapha

Healy - zdravotnícky prostriedok na liečbu, 09.04.2020

Healy je zdravotnícky prostriedok pre liečbu bolesti u chronickej bolesti, fibromyalgia, kostrové bolesti a migrény, rovnako ako pre podpornú liečbu duševných chorôb, ako sú depresie, úzkosti a súvisiacich porúch spánku.

Milí priatelia pre bližšie informácie mi napíšte, alebo si kliknite na doleuvedený web Healy. Vlastniť a používať domácu nemocnicu na liečenie rôznych závažných zdravotných a psychických problémov i ochorení je na nezaplatenie.

Možnosti, ktoré dnes Healy medicínsky prostriedok ponúka okrem hore spomínaných oblastí liečby je aj prevencia a posilnenie imunity i odstránenie vírusov a baktérií z tela von.

Objednať Healy

Pre objednanie Kliknite tu 

 

Ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

 

Healy - medicínsky prostriedok na liečbu

Doplnenie liečby pomocou medicínskeho prostriedku Healy, 19.03.2020

Krásne ránko vám všetkým prajem. A rád by som sa s vami podelil o radosť.

Od včera máme u nás v Centrum Spirituálnej Chirurgie doplnenie k liečbe bolestí, chronických bolestí, liečbe obličiek, nespavosť, liečba stavu depresie a úzkosti, prevencia a liečenie fyzického tela pre posilnenie a silnú imunitu, energiu, rovnováhu a starostlivosť o celkové bytie i liečenie a prevencia pri baktériach, bacily a vírusy so silným liečivým medicínskym prostriedkom na liečbu fyzického tela v jeho úplnom základe na bunkovej úrovni a to je Healy, ktorým môžete aj vy sa prísť posilniť a preliečiť a keď Boh dá, tak aj vyliečiť.

Teším sa na vás a posielam vám mnoho energie, radosti a síly v tejto zaťažkávajúcej době, kedy je pomoc tou najlepšou voľbou.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

 

Objednať prístroj Healy

Pre objednanie Kliknite tu

Healy medicínsky prostriedok pre liečbu

Marcus Schmieke

-  Vynálezca a vývojár Healy technológie

-  Marcus Schmieke študoval fyziku a filozofiu, aby skúmal vzťahy medzi vedomím a matériou

-  Autor 25 kníh preložených do 10 jazykov

-  Zakladateľ IACR a ECR inštitútov pre výskum vedomia Prednášajúci na medzinárodných kongresoch o integratívnej vede a medicíne

-  Po 12 úspešných rokoch chcel sprístupniť technológiu TimeWaver každému človeku

-  Healy vyvíjal spolu s tímom vedcov, lekárov, terapeutov a inžinierov

Nuno Nina - HEALY WORLD

• Špecialista na integratívnu medicínu

• Vedúci kliniky, terapeut a expert na cytológiu

• Tvorca 144 000 Zlatých frekvencií

• Úspešná liečba tisícov pacientov celosvetovo v priebehu 15 rokov

Nuno Nina, Špecialista na integratívnu medicínu

Prítomnosť & Budúcnosť - HEALY WORLD

To sme my ... Čo ponúkame ...

• Celosvetový trhový potenciál s viac ako 100 miliardami EUR (výživové doplnky cez siete: 55 miliárd EUR)

• Prístup k osvedčeným programom od skúsených terapeutov

• Analýza a prepojenie s terapeutmi

• Použitia s minimálnymi vedľajšími účinkami Prítomnosť & Budúcnosť

• Prvý aktívny terapeutický wearable s medicínskym cloudom.

• Umožňujeme prístup k individuálnym frekvenciám pre holisticky zdravý život

• Pretvárame smartfón na prístroj pre zdravie a wellness

• Použiteľný kedykoľvek a kdekoľvek!

Healy ako funguje

Healy je medicínsky produkt na liečenie bolesti pri chronických bolestiach, fibromyalgii, bolestiach kostí a migréne, ako aj na podpornú liečbu pri psychických ochoreniach ako sú depresie, stavy úzkosti a s tým spojené poruchy spánku. 

Objednať Healy

Pre objednanie Kliknite tu