Úžasný Boží zázrak, 28.04.2022

Dnes jeden z najúžasnejších zážitkov, z vnímania, čo a akým spôsobom sa odohrala a udiala obrovská zmena na všetkých vnútorných duchovných a duševných rovinách milého klienta. Jedným slovom skoro bez slova BOŽÍ ZÁZRAK🙏 Želal by som si ak by to bolo rovnako želanie mnohých tých, ktorí by si želali zažiť tak oslobodzujúci pocit, doslovný kľud na duši, znovuzrodenie ducha a duše skrz vnímanie vedomie človeka 🙏

Nuž vďaka ti Bože 🙏

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Keby sme boli úplne sebestačný, 22.04.2022

Keby boli ľudia úplne sebestačný to by asi nešlo... A keby boli ľudia úplne zdravý, tak to by tiež asi nešlo... A keby ľudia čakali že sa zmení systém, tak by to tiež nešlo... Samé sa to nezmení. Vôľa systému pomôcť a dávať komfort, zabezpečenie, všetkého na dosah ruky je pozlátkom skrytého systému brania, v ktorom je skôr viac nesebestačnosť a nezdravie-choroby ľudí. Dovolili sme dokonca aby tí, čo absolútne nerozumejú zdraviu dávali opatrenia pre zdravie. Dovolili sme aby, to, čo sa proste v zimnom období nedá pestovať prirodzeným spôsobom sme mali k dispozícii ako na zlatej tácke. A dopustili sme aby samozrejmosťou bolo čerstvé mäso a mäsové výrobky k dispozícii každý deň veľkému množstvu ľudí.... Skrytým kolabsom celého tohto fungovania nebude finančný problém, ale sily svetla, vysoký bytostný svetla a Božia prítomnosť v zákonitostiach prírody, živých bytostí, živlových bytostí a v konečnej zmene, akú ľudstvo ešte nepoznalo a nezažilo. V prírode a v známom Vesmíre neexistuje stav čakania, existuje iba akcia a reakcia a príčina a následok. A tak ľudstvo čaká ďalej.... A zatiaľ malá skupinka svetovládcov papká tento svet ďalej. Nuž verím, že i to čo sa deje na slniečku pomaly a postupne pretaví stav zmien tu na našej ešte i napriek všetkému krásnej Zemi.

V mnohom požehnaný celý víkend vám prajem moji milí 🤗

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Čo je zmyslom života? 18.04.2022

Čo je zmyslom života? To, čo zažívame, alebo to, čo nám dáva zmysel. Skutočnosť a prítomný okamžik, naplnenie, láska, zážitok, dary, talenty, naše koníčky. Každý z nás sme sa niekedy, alebo sem tam stratili a strácali na ceste svojim životom a zažívali opak zmyslu života. Zároveň, aké by to bolo, keby celý náš život bol a mal obrovský zmysel každú miliardtinu sekundy nášho života. Kedy by sme už nestrácali čas smútkom, obavami, strachom, neúctou, prežívaním svojho života. A tak zmyslom života je pre každého niečo iné zároveň pre všetkých to rovnaké byť neustále tu a teraz naplnený a šťastný zároveň. Sme spojivkom medzi dvoma polaritami duality tohto sveta. Sme jingom i jangom po všetkých smeroch a rovinách nášho bytia. Sme a aj nie sme tými, čo si myslíme, že sme. Sme esenciou i časťou a prvkom Boha Jeho úplnou súčasťou, jednotou bytia celého multivesmíru. Sme láskou, ktorá je zasypaná týmto svetom a potrebuje vyjsť na svetlo sveta 🙏 Prežiarme seba skrze svoje srdcia a nájdime cestu domov ešte tu na tejto Zemi. Nájdime seba, ako lásku, ktorá je zámerom duše a Boha.

Nádherný a požehnaný večer i noc záveru Veľkej Noci ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Rôzne možnosti liečení, 15.04.2022

Sú možnosti liečení rôznymi spôsobmi. Jeden zo spôsobov, ako môžete pomáhať aj vy je pomôcť iným spôsobom, ktorý vytvára spoluprácu a pomoc zároveň. Pri mojej práci a poslaní zároveň sa vytvára priestor pre pomoc, ktorú vďaka spolupráci budeme vedieť posúvať druhým s láskou a Božou pomocou ďalej. O čom je spolupráca, že každý z nás budeme robiť, to čo najlepšie v daný okamih vieme a tým pomôcť ostatným. Rád by som bol zdieľny, pomáhal spoločne s tými, čo sa venujú pomoci ľuďom, ako lekári, zdravotné sestry, liečitelia, maséri a podobne. Vytvorme komunitu, ktorá môže mať zastrešenie energeticky zaujímavej spoločnosti, cez, ktorú tú pomoc vieme s radosťou, láskou a Božou pomocou poskytnúť. Možno je to ešte neotesané, ako sa hovorí, zároveň, tak mi to prichádzalo a verím, že medzi riadkami a v srdci i intuíciou cítite, ako a aké by to bolo pomôcť druhým a tým aj sebe a naplniť svoj život darom pomoci navzájom. Poteší ma keď sa mi ozvete, napíšete mi, možno aj webinar online by sa hodil aj to ma napadlo.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Život človeka v harmónii, 15.04.2022

Príjemným stavom bytia človeka tu na zemi je jeho celková a celistvá harmónia. Mnohí mnohokrát si možno myslia mysleli, alebo cítili, že duchovno je o chudobe, len dávaní, ísť pre všetkých a všetko do poslednej štipky energie a sily samotnej vás. Všetko i duchovno v tomto svete by malo byť v harmónii. Čo je to harmónia, harmonický stav, rovina, fungovanie? Je vybalansovanie dobrých i tých opačných energií, rovín, vplyvov, čohokoľvek, čo urovná stav 50/50. Ako keď si idete robiť príjemný kúpeľ do vane, tak nastavíte studenú a horúcu vodu dokopy spolu tak aby tvorila harmonický a príjemný stav a následný pocit z vody v kúpeli. A pre každého je tento stav iný, individuálny. Rovnako ak chodíme do práce a presah toho, čo sa nám nepáči je väčší, ako to čo je z tej práce pre nás v prospech a dobré a trvá to dlhšie, alebo dlho, dostáva sa a dostane harmónia súvisiaca s prácou a hojnosťou do istého stavu disharmónie, nejakého problému, ktorý s tým súvisí. A podobné je to aj v rovine, poslaní duchovnej práce, pomoci druhým. Mnohí z nás pomáhame druhým mnohorakými spôsobmi a dávame do toho veľa a ani netušíme mnohokrát, že sme prekročili stav mimo poľa harmónie medzi dávaním a prijímaním. A dokonca je to nie jednoduché, lebo v mnohých prípadoch nie je tak ľahké a možne uskutočniteľné udržať harmonický stav dávania a prijímania v určitej podobe v tomto prípade prijímania späť. Takže ak sa nám darí dostávať a udržať harmóniu vo všetkých oblastiach nášho života a to najčastejšie v zdraví, vzťahy, práca, hojnosť, láska a aj duchovný nazvime to rozmer života a bytia človeka, tak mnohokrát úplne prirodzeným spôsobom fungujú všetky roviny života a s ním spojená rovina harmónie. To je ako s tým príkladom príjemného kúpeľa vo vani. Po istej chvíli pobytu vo vani voda mierne ochladne a je potrebné časom alebo ihneď uskutočniť minimálne dve veci. Buď dopustime do vane teplú vodu aby ohriala a dala do harmónie váš pobyt v kúpeli, alebo musíme z vane von. Zároveň ak tak neurobíme budeme sa "čudovať" že sa nie práve najlepšie cítime. Samozrejme je to len príklad... Ale... Takže každá rovina a spojitosť v našom živote potrebuje svoj harmonický stav a ten prichádza, alebo môže vznikať v prvom rade v nás, našim postojom, konaním, osobným rozvojom a vývojom nás samotných a následne interakcia s okolím, našou realitou. Verím, že čas Veľkonočných sviatkov vám dá, čo to i tento náhľad a možnosti manifestácie vo vás, u vás a vo vašom živote.

V mnoho Božie sviatky Veľkej noci vám prajem moji milí ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Pomoci v oblasti zdravia a v živote s tým spojenými rovinami, 13.04.2022

Tak mi prichádzalo, že v akej oblasti svojho života by ste potrebovali pomôcť? Je to oblasť zdravia? Alebo potrebujete pomôcť v oblasti vzťahov? A ktovie možno v rovine hojnosti, financií a zabezpečenia.... Respektíve v pracovnej alebo podnikateľskej oblasti? Sú mnohé prekážky, hlavne tie neviditeľné na mnohých úrovniach nášho bytia, života a inkarnácie. A keď sa očistia, preliečia a dajú do harmónie môžu byť v mnohom potom vo vašom živote s vami v symbióze a harmónii. Niekedy nám naozaj bránia mnohé bloky, prekážky, dohody, sľuby a prísahy aj z minulých životov sa proste posunúť v pred. Zároveň je to ako v živote, keď máme poupratované, lepšie sa nám dýcha, funguje a žije a i nové môže do nášho života vstúpiť a prísť. A tak verím, že spoločnými silami a úsilím i s Božou pomocou môžme u vás dosiahnuť v spomínaných oblastiach a rovinách omnoho lepší a harmonickejší výsledok vo vašom živote.

Želám vám v mnohom požehnaný celý večer 🤗

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Pocit slobody, 11.04.2022

Pocit slobody. Čo je to sloboda? V čom, vo financiách, v láske, vo vzťahu a či v práci? Sme vôbec naozaj slobodní? Čo naozaj chceme, si želáme? Máme dar života a popri tom ten život neustále niečo musíme. Dokonca aj keď robíme to, čo máme radi, čo nás napĺňa vlastne "musí" napĺňať určitú formu zabezpečenia, alebo musíme robiť niečo čo nás popri milovanej činnosti finančne zabezpečí. A čo láska a vzťahy? Naozaj sloboda? Môžme si fakt robiť slobodne, čo chceme? Je náš život natoľko vedomý a slobodný, že sme ako vlny v oceáne prirodzene vedený popri všetkom bez tlaku a obmedzení, dohôd, kompromisov a podobne. Môžete tu a teraz všetko pustiť a opustiť a žiť slobodne? Takže ako to je? Je to súhrn kompromisov, písaných i nepísaných dohôd, sľubov, zmlúv, prísah... Všade niečo alebo niekto vedome, nevedome striehne, sleduje, alebo len mierne dáva najavo však veď sme teraz tu spolu a to je dobré a vhodné robiť, urobiť... Pokým je všetko ok, je zaplatené, nakúpené, obriadené, postarané, pod dohľadom... Možno bez mobilu, tabletu, televízora, wi-fi, kamier kde kade všade.... GMO potraviny, chémia, pesticídy, polotovary, z mrazáku všetko možné i nemožné.... Energie len cez dohody, paušály, platby.... Sloboda nie je sebestačnosť, a ani množstvo peňazí a ani pocit pokoja, ilúzia ochrany a bezpečia, či zjavne kľudná domácnosť.... Sloboda je v nás, skrytá ďaleko, vo vnútri v našom srdci, kde sídli náš duch, naša duša, naše spojenie z Bohom. Želám si slobodu života, konania, pocitov, lásky s trochou všetkého od Boha a v symbióze s harmóniou, hojnosťou vo všetkých oblastiach života. Byť natoľko slobodný, že môžem byť kedykoľvek, kdekoľvek, s kýmkoľvek s Láskou, radosťou a s naplnením šťastím s Bohom.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Špeciálna doba, 03.04.2022

Čo je špeciálne na dnešnej dobe? Že sme sa tu ocitli na tejto pozemskej misii ducha duše, semienok hviezdnych a Božích, ktoré pripravujú veľký Boží plán. Každý z nás má malú rolu v tomto veľkom kolotoči života zvanej Zem. Niektorí z nás sa hľadajú a iní sa už našli. Poniektorí zase žijú svoje životy v nevedomosti i iní zase majú dosť, čo robiť prežiť a poniektorí iba prežívajú alebo chcú skončiť. Možno s prácou, so vzťahom, s nudným životom, a možno naopak veľmi hektickým životom. Niektorí to už pochopili a iní sa snažia skrze osobného rozvoja to chápať a pochopiť. Každý z nás tu pre niečo prišiel a má dôležitú existenciu v mene svojho ducha a duše a v poslaní ľudského, pozemského i Božieho plánu. Verím, že tí, ktorí si to želajú a bytostne cítia mnohé zmeny si do života želajú nápomocných ľudí a Anjelov Svetla a chcú byť v spoločnosti "svojich" ktorí im rozumejú a pomáhajú im napĺňať proces života a Božieho plánu. Otvorme oči, srdcia, ducha i dušu a buďme nápomocní pomocníci svetla a Božieho plánu tvoriaceho nový Ráj na Zemi, aký tu bol v dávnych dobách Lemurie. Už Babička, svätá Anna, ktorá v pláne skrze Boha a Drahej svojej vnučky Matky Panny Márie pripravovala veľký svetelný plán Kristovho vedomia pre nás všetkých. Prijmime tento Boží plán a vytvorme zázrak Boží na Zemi, pomôžme novej Zemi cítiť sa milovaná spolu so svojimi hosťami ľuďmi žijúcimi v Novej Zemi Kristovej Energie.

Bohom požehnanú nedeľu vám prajem 🤗

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Ktovie možno sa nás boja, 02.04.2022

Prišiel mi opäť impulz, pocit, vnímanie. Boja sa našich schopností, nás ľudských bytostí, duchov a zároveň duší v tele človeka. Otázka je, čo nám neustále "sypú" do vzduchu, ktorý dýchame, do vody, ktorú pijeme a do jedla, ktorý konzumujeme deň, čo deň. Aká je to látka, ktorá nám mlží naše vnemy, pocity, silu, naše zmysly mimo nášho fyzického tela. Čo je to, čo nás manipuluje skrze látky, ktoré nám dávajú do jedla, vody i do vzduchu. Tých pár ľudí, ktorých nedokázali úplne zmanipulovať a vmanipulovať do ilúzie strachu, obáv, starostí a smútku im až tak nevadí. Veď väčšina ľudí spí je neprebudená a drieme v nich sila človeka, ducha a duše a obrovská sila Boha Stvoriteľa 🙏 Akonáhle ako ľudia prídeme na to ako eliminovať konkrétnu látku, ktorá nás uspáva a bráni nám žiť doslova Božský život s Božími schopnosťami, videním a vnímaním všetkého krásneho a nádherného od Boha dávaného. Verím, že každým dňom stále viac a viac sa omnoho viac ľudí prebudí a uvidí, bude cítiť a vnímať ako nás vedome i nevedome celé tie roky manipulovali a brali nám silu, schopnosti a život, pre ktorý nás tu duša skrze Boha dostala a poslala tu na Zem.

V mnohom požehnaný celý večer vám prajem 🤗

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Vzájomná pomoc a jej uskutočnenie v mnohých podobách, 12.03.2021

Pomoc prichádza vždy v podobe Božej existencie a pomoci Boha Otca Všemohúceho ❤️ Sme synmi a dcérami Božími a teda sestrami a bratmi spoločnými svojimi Božími. V tejto dobe, kedy možnosti sa strácajú, tak iné začínajú k nám prúdiť v mnohých obmenách. Sme Láskou a láskavosťou môžme dávať druhým. V mnohom si môžeme navzájom pomôcť, osobne ako žijúci v Košiciach alebo formou na diaľku v rôznej podobe pomoci. Možné vzájomné vymieňanie pomoci, darom za dar, taký ako vzájomne a navzájom potrebujeme. Sme si spoločníkmi a pomocníci navzájom Božej prozreteľnosti a existencii. Pokúsme sa navzájom byť si nápomocný a pomáhajúci. Láska Božia a Jeho Anjeli Svetla a pomocné sily Svetla nás povedú a spoločne nám pomôžu.

V Božom požehnaní vám prajem nádherný víkend ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Určitý pohľad na umelohmotné veci a pomôcky, 02.04.2022

Zaujal ma jeden výklad k umelohmotným pomôckam, kelimkom, PET fľaše a podobne. Zároveň najviac ma však zarazila informácia k chemickým liečivám a antibiotikám. A to, že tieto liečivá a antibiotiká obsahujú tzv. pomocné látky ( !? ). A to je obsah zložky makropol polyetylén glykózny známi ako PEK - to je polymér karcinogénného veľmi nebezpečného škodlivého etylén oxidu ( nachádzal sa aj v testovacích tyčinkách ). Plus obsah zložky polysorbát pinotvorný penzit ( a ten sa vo väčšine používa aj v kozmetike ). Odhliadnúc od nebezpečnosti a škodlivosti akýchkoľvek zložiek rôznych druhov a typov plastových zložiek až plastových produktov ako sú: - PET fľaše, - kelimky jogurtové a podobne - rôzne poháriky, umelé príbory, sáčky, plastové tašky, plastové obaly na potraviny, mäso, rôzne nápoje v plastových fľašiach a podobne.. Dalo by sa menovať koľko toho umelého je napríklad aj detské hračky a aj oblečenie mnohokrát obsahuje rôzne zložky plastov... Nuž preplastovaný sme na našej planéte Zem až až. Kebyže sa časti a zložky plastov dostali "iba" do črevného systému a boli vylúčené z tela von, ale aj v tomto prípade sa mnohokrát zložky plastu vedia dostať cez steny čriev, a aj do krvi a podobne, čo má za následok pre červené krvinky zníženú schopnosť získavania kyslíku. Takže je v celku možné, že za tých pár desaťročí toho máme v sebe, že habadej 😔 Som sa trošku rozpísal, to je len malý náhľad do veľkého procesu ovplyvnenia človeka tak nebezpečnou a škodlivou látkou akou je akýkoľvek plast a akékoľvek zložky z plastu. Nuž verím, že i v tejto oblasti nastane transformácia a príde potrebná zmena a budeme žiť omnoho zdravšie i z tohto dosť podstatného hľadiska, keďže plastu je všade dosť a vo všetkom pomaličky zakomponovaný, keď to mám tak napísať.

V mnohom omnoho lepší dnešok i zajtrajšky vám prajem moji milí 🤗

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Naša možná preventívna starostlivosť o čistotu nášho tela, 31.03.2022

Mnohokrát sa mi s Božou pomocou potvrdilo, že preventívna starostlivosť o čistotu tela v súvislosti s vírusmi, baktériami, parazitmi a inými patogénami je veľmi potrebná a žiadúca. Zároveň omnoho viac je potrebné mať v tele naporiadku aj všetky možné ložiská vírusov a iných patogénov, aby v rámci prevencie zdravia a imunity vaše telo sa dokázalo postaviť voči mnohým útokom rôznych nám pre zdravie nežiadúcich návštevníkov. Ja osobne denne užívam už viac ako 2 roky prírodný bylinný suplement BorelisPro a ProImuno. Oba suplementy sa mi denne starajú o harmóniu v tele a o čistotu v súvislosti s možnými patogénami v tele a možnými ložiskami, tak aby boli rozpustené, eliminované a z tela v rámci detoxikácie a vylučovania odvedené z tela von. Samozrejme že je potrebné dodržiavať tým pádom aj pitný režim, potrebné životne dôležité látky na dennej báze poskytovať telu pre dobré a správne fungovanie. Zároveň udržiavať našu emocionalitu, myšlienky, postoje, názory a podobne v harmónii s nami a s okolím. Bezpochyby mať oblasti života vzťahy, prácu, hojnosť a zdravie v čo najväčšej a najlepšej harmónii. No a tzv. ideálny stav zdravia na seba nenechá dlho čakať a budete mať omnoho väčší predpoklad dobrého zdravia a pocitu z toho všetkého v úplnej pohode. Úplne chápem, že to nemusí byť mnohokrát jednoduché zároveň ako zvyknem hovorievať milým klientom, že aké by to bolo keby to bolo jednoduchšie. Takže ak si želáte tiež dostať svoj život, zdravie, emócie, pocity, hojnosť a prácu do harmónie v živote a byť neustále zdraví a zdravší a zažívať stále viac a viac šťastnejší život, tak mi napíšte alebo zavolajte a rád s vami a vás s Božou pomocou naladíme vo vašom živote do omnoho zdravších a šťastnejších dní.

Nádherný štvrtok vám prajem moji milí 🤗

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Liečivá sila a energia Drahej Matky Panny Márie, 12.03.2021

Veľkou silou a liečivou energiou sa niesli a nesú posledné liečenia s prítomnosťou drahej matky Panny Márie 💞 Som z úprimného srdca rád, že sa to takto deje a cítim, že si to nemám nechávať pre seba a že mnohým z vás, ktorí by ste to tak tiež cítili, vnímali, videli to v mnohom pomohlo prejsť, tak úžasným a nádherným liečivým procesom za prítomnosti silných liečivých energií drahej matky Panny Márie. Cítil som to tak, tak som to tu dal do povedomia vám všetkým cítiacim a vnímajúcim i vám, ktorí by ste sa radi videli v uzdravenom stave pozitívnych liečivých energií, ktoré vedia mnohé umocniť do príjemného a uzdraveného stavu.

S láskou Božou vám ďakujem a prajem vám v mnohom požehnaný celý deň plný nádherných pozitívnych noviniek vo vašom živote ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Žijeme v dobe, ktorá sa verím mení k lepšiemu, rodí sa niečo nové, 12.2.2021

Žijeme v novej dobe, kde ešte funguje nazvime to staré a rodí sa pomaly nové. Kedy ešte stále mnohé odvetvia berú len okrajovo svoju pomoc, alebo informovanosť k ľudu. Kedy ešte stále medicína neberie do úvahy, nevníma a nespája mnohé súvislosti a náväznosti na naše fyzické telo, ktoré je úzko prepojené s ďalšími 18timi úrovňami a ich telá neviditeľných rovín. A to je len minimum, čo sa neberie do úvahy. Môžem spomenúť aj archeológiu, kde sa tiež v mnohých prípadoch neberie do úvahy mnoho spojitostí s evolúciou, mimozemšťanmi a nájdenými artefaktami, ktoré siahajú ďalej ako je pre nás známe. Naše stvorenie na tomto svete, dovolená evolúcia, staré a významné civilizácie, ktoré dosiahli nevídaný pokrok vo všetkých oblastiach. Nájdené sumerské zvitky a tabuľky s kompletným popisom rôznych oblastí, ako sú medicína, liečenie, uzdravovanie, poľnohospodárstvo, ľudské spolunažívanie, ekonomika a podobne spred niekoľko tisíc rokov pred naším letopočtom. A tak verím, že sa stále viac a viac budeme venovať prirodzenému vývoju bez obmedzovaní, vymazávaní informácií, prekrúcaniu histórie, minulosti i prítomnosti. Že jedným s hlavných a potrebných účastí človeka bude pomáhať pre prospech jednotlivca i všetkých zúčastnených. Že zdravie v súvislosti a v náväznosti na stravu, život, medicínu, prostredie, priemysel, prírodu a rozvíjanie toho všetkého v prospech a zdravie všetkých zúčastnených živých bytostí, ktoré sa v prírode s Láskou Božou nachádzajú a žijú.

Želám Vám požehnaný celý deň i víkend moji milí ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Viera v Boha a v Jeho pomoc, 08.02.2021

Zmyslom dnešných dní je sloboda. Oslobodiť sa od reality a od vstupu do vašej slobodnej vôle, ktorú máte darom od Boha. Spojivkom medzi oslobodením sa od čohokoľvek a kohokoľvek je vaše uvedomenie si seba samého, že ste jedinečnou a slobodnou bytosťou, nad ktorou bdie Boh s vašimi Anjelmi strážnymi. Prosbou k Bohu o pomoc a s vierou ducha, že sa tak stane a budete ochránení sa udejú zázračné a Bohom požehnané udalosti, ktoré vám budú v mnohom nápomocné. Vždy sa môže udiať iba to, čo je vo vôli Božej spolu so zámerom vašej duše, ktorá má tiež slobodnú vôľu rozhodovať sa a meniť veci podstatné pre jej vývoj a rozvoj ako si to naplánovala. A tak skrze srdce a našu intuíciu sa k nám naša duša a Boh i Jeho Anjeli Svetla a pomocné sily Svetla prihovárajú, pomáhajú a chránia nás. Majme vieru v seba, v ducha i dušu a Boha Otca Všemohúceho i v jeho Anjelov Svetla a pomocné sily Svetla a mnoho bude vo vašom živote požehnané a od Boha dobré pre vás.

Požehnané dni od Boha vám prajem ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Sme deti Božie, 07.02.2021

Sú mnohé filmy a rôzne iné manifestácie podôb hrdinov, polobohov a bohov, ktorých stvárňujú ako tých, ktorí majú nadprirodzené schopnosti a robia z nich oproti bežným smrteľníkom výnimočných. Vo väčšine je to preto tak, lebo sú podľa bájí a starých mytológií a rozprávok deťmi bohov. Nuž dalo by sa povedať, že ľudia sú tiež deťmi nášho Boha Otca Všemohúceho. Čiže sme synovia a dcéri Boha. V prenesonom význame sme časťou Boha, takže nie sme síce Bohovia, zároveň však máme mnoho z Boha. Boh nám dal do vienka mnoho darov, schopností, talentov i nadprirodzených schopností a síl. Sme deťmi Boha a máme tak výnimočnosť všetci danú od narodenia Bohom danú. Ako v tých filmoch a bájach, či rozprávkach sme nadprirodzené bytosti, a každý z nás podľa toho odkiaľ prichádza jeho duša a aké má zásluhy i za sebou pozbierané skúsenosti a tak vývoj a rozvoj ducha, duše spolu so silou dávky schopností. Nie sme malí, bez schopností a bezmocní, to chcú vládcovia a ich pešiaci v nás vyvolávať, aby sme sa neprebudili a nezistili, tak že máme schopnosti, dary, kúzla a Božiu mágiu v sebe pre tento svet danú. A tak každý z nás na to potrebuje prísť v istom okamihu, že máte moc (v dobrom slova zmysle) od Boha, a že ju máte použiť pre seba a pre druhých, aby to bolo na prospech a v prospech všetkých zúčastnených. Cvičte, napájajte sa, meditujte, liečte, kúzlite, buďte hrdinami pre tých, ktorí vás potrebujú, vašu pomoc pokým sa tiež nájdu a prebudia a zistia, že sú deťmi Božími, a že sú milovaní a chránení.

A tak moji drahí milovaní a výnimoční od Boha, želám vám mnoho dobrého a mnoho zázrakov vo vašich životoch.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Viera v dnešom čase dnešných dní, 27.01.2021

Zaujímavosťou dnešných dní je, že sa na pozadí v tichosti rozhoduje o živote a osudoch ľudí. Že teraz je ta chvíľa ten moment, kedy sa máme rozhodnúť. Slobodne sa rozhodnúť žiť. A nenechať sa stiahnuť strachom, dezilúziou informácií bez základu a faktu, ktorý o nás má rozhodovať ako ďalej. Niekto nastavil hranice, percentá, možnosti života na hranici všetkého. A podľa toho sú i výsledky, testy, nezamestnanosť, strata príjmu nastavené, aby to niekomu poslúžilo. Zabúdajúc, že je tu Boh a Božie zákony a Božia prozretelnosť. Musíme a potrebujeme sa za seba postaviť a verte, že Boh sa tým pádom postaví za nás a pomôže nám. Nielen my Slováci potrebujeme byť pospolu a navzájom si pomáhať, zároveň to je mnohokrát našou achilovkou. Máme byť a buďme zodpovední zároveň však zo zmyslom a významom pre nás a pre nás všetkých. Je dobré poslúchať, ale ešte lepšie je napĺňať svoj osud a predurčenie, Božiu vôľu a zámer. Takže nalaďte sa na svoje srdce, intuíciu a spojte svoje sily a možnosti aj s inými, ktorí sú vám nápomocní a vy im. Rozdiel medzi informáciou a faktom je veľký a pri správach v médiách dostávame iba to prvé, a mnohokrát nepodložené a niekym zmanipulované, tak aby to sedelo pre ďalší vývoj. Otázkou je, či tu naozaj ide o dobro pre ľudí a o zdravie ľudí a celého národa. Silne som cítil napísať to i napriek tomu, že sa k takým veciam málo verejne vyjadrujem. A teda nastal čas, ktorý ukáže, či si vyberieme slobodu života, alebo budeme pokračovať v obmedzeniach, ktoré nie sú nastavené podľa reality a faktov. Nie sme slabí, s Bohom sme silní, lebo Boh si želá pre vás naozaj to najlepšie. Poproste Boha o pomoc a On vám zošle svojich pomocníkov a pomôže vám. Len verte...

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Zmeny vo vytváraní hojnosti a financií, 25.1.2021

V dnešných časoch je zmenou hlavne smerovanie vytvárania hojnosti a financií a s tým spojené psychické i fyzické zdravie. Vzhľadom na neustále premeny obmedzení je až žiadúce presedlať a úplne zmeniť postoj k práci a zárobku, ktorý potrebujeme pre život a s tým spojené výdavky i radosť, ktorá je nemenej dôležitá ak nie omnoho viac. V tomto smere si vás želám osloviť z možnosťami, ktoré vás môžu zaujímať, poprípade ich menej, alebo viac potrebujete vo svojom živote mať k dispozícii. Ak máte záujem: - o prednášky lekárov, ktorí vám radi povedia a dajú mnoho dobrých informácií a rád k vášmu zdraviu a uzdraveniu sa, - o prednášky alopatickej, alebo čínskej tradičnej medicíny, kde rovnako viete získať mnoho podnetných informácií, - o informácie, ak pracujete v oblasti medicíny z možnosťami otvoriť sa novým rovinám liečenia a uzdravenia prírodnou a zdravou cestou, - o možnosti pre vás, ak ste liečiteľom, alebo máte poslanie pomáhať ľuďom uzdraviť sa, - jednoducho ak potrebujete sebe alebo svojim blízkym pomôcť sa uzdraviť, Tak vám rád pomôžem a poskytnem možnosti a priestor realizovať sa pre seba, alebo svoje okolie, ktorému pomáhate každý deň. Vybudujme si spoločne, to čo nás bude spájať a zároveň pomáhať druhým a popri tom byť plne zabezpečený mnohými výhodami, ktoré si tým viete vytvoriť a priniesť pre seba a svoju rodinu. Pre bližšie informácie mi napíšte alebo zavolajte.

Teším sa na vás ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš

Recept z výliskov čiernej repy pre liečenie pľúcnych ochorení, 23.1.2021

Pri pľúcnych ochoreniach je potrebné užívať výlisky z čiernej repy. Rovnako je to veľmi dobré a vhodné užívať pri kameňoch v pečeni. Výlisky získate po odšťavnení čiernej repy. Výlisky spracujete do tzv. guličky vo veľkosti fazuľky, ktoré je potrebné prehltnúť. Nemali by sa rozkusovať, alebo žuvať. Ak by sa vám výlisky konzumovali nie práve najlepšie, tak ak môžte môžete ich jesť s kyslou smotanou. Zároveň ich môžete konzumovať jeden krát denne 3 lyžice pred jedlom. (zároveň ich môžete konzumovať aj pred každým prijímaním jedla)

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Sloboda a jej naozastné miesto v našom živote, 23.1.2021

Sloboda by mala mať svoje miesto v srdciach i v živote človeka. Nemalo by to byť iba slovo, ktoré je mnohokrát nesprávne používané, alebo dokonca zamieňané za stav, ktorý so slobodou človeka nemá nič spoločné. Možno to všetko, čo sa tu deje má zámer nás doviesť k uvedomeniu, že sme neboli slobodní a zatiaľ ešte stále nie sme. Zabudli sme v hojnosti a samozrejmosti nášho bytia a života na slobodu a sebestačnosť. Prenechali sme zodpovednosť za náš život iným ľuďom, skupinám, systému, politikom a podobne. Dovolili sme, aby nám dali všetko ako sa hovorí na zlatej tácke a až pod nos, aby sme si nevšimli, že ich až natoľko nepotrebujeme, aby nám "pomáhali" a vraveli ako máme žiť. A teraz sme v situácii, kedy jediná možnosť, ako urobiť a vytvoriť zmenu. Je vytvorenie istej podoby a polohy sebestačnosti spolu z vytvorením malých, alebo väčších komunít, ktoré si sami vo vnútri komunity budú navzájom pomáhať, prežiť, byť stále viac a viac sebestačnejší. A potom sa ten štát, systém, zriadenie pomaly postupne bude musieť tiež v nejakom zmysle a spôsobe zmeniť. Keď nevieme zmeniť svet, potrebujeme zmeniť seba a tým zmeníme i svet. Keď nemáme príležitosť, potrebujeme si ju vytvoriť. Vytvorme si vlastnú komunitu, ktorá si bude navzájom pomáhať. Veď každý z nás niečo vie a ovláda, má dary a možnosti, ktoré by potreboval ten druhý. Vytvorme si svoju realitu, vytvorme si příležitosť.

Krásnu a Bohom požehnanú sobotu vám prajem ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Predstava a skutočnosť uzdravenia, 22.1.2021

Predstavte si, že existuje liek, spôsob ako uzdraviť, vyliečiť každú chorobu tohto sveta. Verte, že existujú tisícky spôsobov, ako to uskutočniť. Žiadajte svojich svetelných strážcov, svojich ochráncov o vedenie, vedomie a spôsoby tohto uskutočnenia, vášho uzdravenia, harmónie duše, ducha i tela v tejto inkarnácii, zrodení. Predstavte si, že to, čo je pre väčšinu doslova nemožné, je už existujúce, pravdivé a pre vás prístupné. Ráčte povedať svojim bunkám, že si želáte a im dávate vaše rozhodnutie, aby sa uzdravili. Za oponou sveta je ríša divov, zázrakov a mnohých požehnaní. Stvorte a tvorte svoj nový svet, novú realitu, nové spôsoby uzdravenia. Buďte zdraví, šťastní, naplnení životom, zažívajte lásku a milujte. Všetko je v nás, všetko je od Boha, proste a bude vám dané, verte a bude vám splnené a naplnené podľa vašich zásluh a viery v seba, v život a Boha Otca Všemohúceho.

Bohom požehnaný celý víkend vám prajem moji milí ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Zmena je v nás a na nás, 20.1.2021

Stav mysle a realita dneška. Naše pocity a zrkadlenie toho, čo sa nám a okolo nás deje. Možnosti dívať sa iba jedným smerom. Alebo vlastné cesty a vízie života vlastného. Stav očakávania a sklamaní súviacich z uskutočnenou realitou a udalosťami okolo nás. Očakávanie zmeny bez vlastnej akcie, aby vyvolala reakciu a výsledok z toho súvisiaci. Život nie je o tom nerobiť chyby, ale robiť aktivity, ktoré so sebou nesú znalosti a uvedomenia z toho vyplývajúce. Že sa možno ešte nič nepohlo? Alebo, že v politike, v práci alebo doma je to stále to isté? Čo sa musí stať, aby prišla zmena? Musíme urobiť tie chyby, akcie a aktivity, ktoré krok za krokom prinesú výsledok a možno neskôr, ako by sme si želali a očakávali. V jednom duchovnom filme nádherná zelená bol záber, kde ľudia konečne to pochopili a vyložili pred domy, bytovky a baráky všetku elektroniku, a hlavne televízory. A prestali nakupovať a dávať akúkoľvek pozornosť médiám, ktoré im nepriamo diktovalii, čo si majú myslieť, robiť, konať, nakupovať a ako žiť. Začnime žiť....

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Obrátenie sa k Bohu a k nebesiam, 11.1.2021

Duchovný svet nás nabáda, aby sme sa viac obrátili k Bohu, k nebesiam. Viac mysleli na Boha a oveľa viac Ho prosili o všemožnú pomoc a vedenie. Zároveň nás duchovný svet vedie skrze sny a stretnutia s duchmi v snoch, v ktorých dostávame možnosti a príležitosti mnohé zmeniť, odpustiť a vyliečiť i vyriešiť pre našu inkarnáciu v tomto živote. Sme vedení intuíciou a našepkávaniam ducha, duše i Anjelmi a liečivými bytosťami. Dostávame dary i otvorené možnosti schopností, ktoré môžeme používať k dobru a ku prospechu ľudí. Sme vedení k láske, nežnosti, láskavosti i hodnotám ducha a duše od Boha. Aj narodenie dieťaťa je už pri počatí dávané našimi duchovnými blízkimi a prijímané Láskou budúcich rodičov. Každé počatie a narodenie novej duše do tohto sveta je dôležitou súčasťou tohto sveta i sveta duchovného a i dohody nás duší na spolutvorení a vytváraní nových možností obnovenia vzťahov duší a možnosti tak rásť a rozvíjať sa pospolu s nami i medzi ďalšími ľuďmi dušami tohto sveta. A tak každý moment už od počatia požehnania nového života a príchodu človiečika duše blízkej k nám má obrovský význam a dôležitosť pre nové a nové obzory nových dejín a ich vývoja stále viac a viac k duchovnu a duchovnému životu i svetu. Moment znovuzrodenia je tu a bude silný. Majme seba ducha i dušu otvorenú a prebudenú k novým začiatkom nového sveta a nových možností.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Život vo vlastnej realite života, 10.1.2021

Tlak okolia, médií a momentálnej situácie je obrovský. Zároveň schopnosť odosobniť sa od zjavnej reality okolo nás síce nie je jednoduchá, ale dáva nám možnosti a príležitosti zmeniť procesy vnútorné v sebe a tým aj okolo seba a začať žiť pozitívne a v prospech seba i v prospech všetkých zúčastnených. Návrat k rodine, rodu, rodových zvykov, a k prírode a vlastnej sebestačnosti je stále viac a viac potrebný a žiadúci. Je čas kedy zlom zlého a možný návrat a množenie dobra a dobrého je jasný a nastupujúci. Zároveň realita keďže má mnoho možností a variant je v podstate na nás a môžeme začať žiť ináč a odznova, ak si uvedomíme, že rozhodnutie a život je plne, plne na nás samotných. Čím viac nás bude, tým viac tá realita bude prítomná, ktorá nám bude prinášať dobro a naplnenie, lásku a Božiu pomoc a prítomnosť. Sila, intuícia, duch a duša je v nás a iba cez nás môže žiariť do sveta a nášho života vďaka nám a nášmu rozhodnutiu stále viac a viac. Osloboďme sa od návyku a zvyku byť a žiť v manipulácii reality okolo nás a začnime žiť, dýchať a rásť spolu s Bohom a Jeho pomocníkmi Svetla. Prajem vám mnoho síl a dobrého do ďalších dní a mesiacov.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Potrebná útecha a radosť do života, 8.1.2021

Útecha slovom a slovami prítomnosti dobra, lásky a vypočutia srdca ducha i duše blízkeho syna alebo dcéri od nášho Otca Boha Všemohúceho. My všetci sme sestri a bratia, my všetci máme jedno spoločné sme od Boha. Nachádzajme v týchto časoch vieru v Boha, vieru v Božiu pomoc Anjelov Svetla a liečivých bytostí Svetla. Útechou pre nás je nielen vypočutie ale i dar od Boha a Jeho pomoci tiež nás počuť, vyslišať a požehnať nás na našej ceste životom. Chráňme si seba, svoje vnútro, svojho ducha, ktorého máme v sebe i dušu, ktorá je bližšie k Bohu a vie nám úplne bezprostredne odovzdať skrze našich vnútorných pocitov a vnímania Jeho prítomnosť a pomoc pre nás. Nebojte sa veď Boh je pri nás, pri vás všetkých, chce od nás aby sme mu jednoducho verili, volali k nemu a žili s ním náš život. Nemusíme byť duchovní, alebo kresťania, potrebujeme jednoducho vieru v Boha a vieru, že nám pomáha a pomôže.

Nech je Boh s vami všetkými a požehnáva vás na vašich cestách Vašim životom ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Imunita a jej dôležitosť v našich životoch, 6.1.2021

Akokoľvek, alebo akákoľvek situácia je, tak pri infekčných ochoreniach typu chrípka, covid a podobne je najpodstatnejšia imunita. A tá začína v žalúdku pri správnej žalúdočnej šťave a prostrediu, ktoré pre správnu funkciu trávenia a rozloženia potravy potrebuje. Pričom sa v plnej miere môžu konečne tvoriť aj bunky zvané pepsíny, ktoré keď sa dostanú do obehu v tele, tak pôsobia ako ničitelia chorých a rakovinových buniek. V následnosti na správnu funkciu "vrátnika" (pylorus) medzi žalúdkom a dvanástorníkom smerujúc k dobrej a správnej mikroflóre v tenkom čreve, kde je základ imunity a imunitného systému pre celý organizmus. Ak teda vírus a to hlavne covid, alebo chrípka potrebuje preniknúť cez imunitný systém do organizmu, tak najjednoduchšie je najprv "odstaviť" tvorbu imunoglobulínov, aby nemal imunitný systém ako bojovať s patogénmi a útočníkmi rôznych vírusov a baktérií a podobne. Teda starostlivosť, prevencia, podporovanie tvorby imunoglobulínov a imunity organizmu s tým spojenej je nadmieru potrebná a aj účinná voči infekčným ochoreniam a i voči iným patogénom a tým aj diagnostikovanými inými ochoreniami. Čiže ak sa o chrípke pomaly už ani nevie, či ešte existuje a my ľudia dodržiavame vládou a odborníkmi opatrenia voči covidu, tak nielen chrípka, tak ani covid by tu nemal byť. Alebo je problém niekde inde? Známymi opatreniami, ktoré sú všeobecne známe, nimi si imunitu nepodporíme, nevytvoríme a ani neudržíme. Je potrebné sa postaviť voči týmto vírusom ako je chrípka a covid formou suplementov, ktoré preventívne budujú imunitu, alebo nanovo vytvárajú a odstraňujú zároveň vírus z tela von.

A samozrejme klasické spôsoby prevencie imunity:

- zdravý a dostatočný spánok,

- zdravé vzťahy, pozitívne naladený ľudia okolo vás, láska a podpora partnera, detí a okolia, - zdravá a vyvážená strava, pitný režim,

- preventívny detox a odstraňovanie vírusov a baktérií z tela von,

- športová, duševná, mentálna činnosť,

- otužovanie, pobyt v prírode na čerstvom vzduchu,

- prácu alebo tvorivú činnosť, ktorú milujete,

- smiech, láska, milovanie, radosť,

- a mnoho radostných, naplňujúcich, milujúcich a láskavých chvíľ v živote ❤️

Krásne Trojkráľové Vianoce a požehnané Zjavenie Pána ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Duchovná pomoc, 05.01.2021

Doba, ktorá je momentálne v stave obmedzení, straty a neprítomnosti ľudskosti a socializácie má za následok už nielen pokrivkávanie v psychike mnohých ľudí. Je to doslova alarmujúci stav, kedy i tí silnejší, myslím psychicky, duchovne, mentálne majú, čo robiť zvládať náročnosť práce, detí a rodiny. A ak sa k tomu pridruží aj zhoršenie zdravotného stavu u člena rodiny je o stav psychiky "postarané". Tesne po novom roku som mal už niekoľko rozhovorov v rámci pomoci, terapie, alebo duchovnej pomoci pri možných najhorších situáciách, kedy je pomoc priam potrebná. Keďže je čas a doba, kedy sú možné stretnutia dosť oklieštené, tak vám rád dávam do povedomia možnosť telefonicky dostať pomoc, ktorú vám rád poskytnem v láske, Božej pomoci a s možnými potrebnými informáciami a radami, ktoré vám môžu pomôcť v situácii, ktorú zažívate.

- neuroterapia,

- duchovná pomoc počas rozhovoru,

- vypočutie a tým zjemnenie a zmiernenie psychického, duševného, mentálneho stavu,

- možné dohodnutie následných liečení formou na diaľku,

- k dispozícii aj kontakt na lekárku po dohode pre odbornú pomoc a poradenstvo ohľadom riešenia a liečenia zdravotného stavu,

Verím, že poskytnutá možnosť pomoci formou cez telefón je a bude pre vás prospešná.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Pomoc pre vás v energiách, 02.01.2021

Doba, ktorá je prináša mnoho iných a niekedy nových ciest, ktoré nás vedú v rozvoju, transformácii, k uzdraveniu tela, ducha i duše. Možnosti, ktoré je dnes možné urobiť aj formou na diaľku a majú v mnohom pomoc Anjelov Svetla a liečivých bytostí sú stále k dispozícii aj pre vás.

- očistenie a liečenie od nízkych a negatívnych energií a bytostí pre očistenie ľudí, ich obydlia, pracoviska a podobne formou najsilnejšieho očistenia od nízkych a negatívnych energií a vplyvov

- Merkaba ochrana,

- základné očistenie čakier rovnako formou na diaľku,

- očistenie od beztelových bytostí a iných bytostí bez tela, zatvorenie a zablokovanie rôznych brán, dimenzií, štrbín a rôznych narušených zón, cez ktoré mohli vstupovať rôzne bytosti a energie a rôznym spôsobom ovplyvňovať človeka v jeho živote,

- liečenia formou na diaľku, ktoré zmierňujú, liečia a uzdravujú podľa vôle duše a Boha Otca Všemohúceho, u každého individuálne zároveň každý pocíti úľavu a zmiernenie prejavov a sprievodných symptómov ochorenia,

Tak som to cítil to tu napísať a priblížiť vám pomoc, ktorú by ste mohli počas roka použiť pre svoju pomoc, alebo svojich blízkych a priateľov.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Všetko dobré v novom roku 2021, 01.01.2021

Akákoľvek dobrá predpoveď by bola pre tento rok dobrá. A tak vám prajem požehnané predurčenia od Boha, Anjelmi Svetla osvetlené všetky chodníčky a úsmevy na každom kroku a i za posvätnej konštelácie planét i měsíčky. Nech sú vaše srdcia otvorené dokorán a nech sú naplnené dobrotou a osudom lásky ku všetkému a od všetkých. Majte každý deň v roku hojnosť a Božieho požehnania na každom kroku. Využite možnosti nové i zázračné a i posvätné a neskutočné. Veď mágiou sveta slovo i myšlienka, pocit i viera a realita v každom vyslovenom slove a realite pred nás danej. Nájdite cesty uzdravenia, ktoré prekliesnené veľmi nie sú nuž najviac zázrakov v sebe nesú. Hojnosti dostanete teda mnoho, veď nový vek i rok v Božej pomoci sa nesie a mnohé dobré vám prinesie. Želám vám moji milí, aby ste sa ľúbili, lásku si dávali, úctu a pokoru mávali, vieru a nádej v Boha a Jeho pomoc Svetla hľadali a priehrštím dostávali. Majte svoje dni, ktoré zobrať vám nik nemôže lebo svetlo a láska všetky obmedzenia premôže. Nájdite v sebe silu a moc svojej duše a načrite osudom do mošny duše, kde skrývajú sa poklady vášho sveta, ktoré už uzrú slnko tohto roka.

Všetko najlepšie v novom roku 2021 vám prajem a ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Zvládli sme rok 2020, 31.12.2020

Tento rok sa niesol v náročných energiách, mnohými zákutiami viedol nás všade tam, kde málokedy zavítali sme. Samozrejmosťou sa stávali situácie, ktoré tu nikdy neboli. A úspech či hojnosť meraná iným metrom bola po celý ten čas. V náhlivosti sveta spolalil sa tep zeme a my prispôsobiť sa museli sme veľmi rýchlo a svižne. Toť planéty našej slnečnej sústavy stretli sa na záver roka po niekoľko sto ročnej odluke a priniesli i prinášajú nám tým nový šat i nový vek, ktorý na nás je aký bude a čo nám prinesie. Osobne vnímam hlavne posledné dni roka, kedy viac "behám" z jednej nemocnice do druhej a vďaka Bohu zdravý som a prosím Boha o pomoc a uzdravenie našich otcov rodiny, ktorí záver roka v nemocniciach stráviť musia, toť osud priniesol a nielen to, želám si pre rodinu a i pre vás Božiu milosť a zdravia všade tam, kde ho budete najviac potrebovať.

Želám vám moji milí Bohom požehnaný vstup do nového roku 2021 a v novom roku nech všetci sme pod Božou ochranou a v láske Božej. PF 2021 🎉❤️❤️❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Bohom požehnané Vianoce Vám prajem, 23.12.2020

Prajem vám aby počas celých Vianoc a sviatkov ste boli požehnaný najviac tým, čo potrebujete, aby Boh nad vami bdel a požehnával vás a aby vám radosť a pokoj i zdravia dával.

Šťastné a veselé Vianoce vám prajem ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Liečivé možnosti nielen pre onkologické ochorenia, 22.12.2020

Chemoterapia má "zázračné" účinky, ale asi iba pre farmaceutické spoločnosti. To, čo dokáže urobiť ani nie tak rakovina, ako ožarovanie a chemoterapia je ťažko komentovateľné. A ešte väčší problém je, že sa nevyužívajú spôsoby liečenia, ktoré liečia a sú pre organizmus človeka prospešné. Veľa krát vnímam a rešpektujem slobodnú vôľu človeka, zároveň však spôsoby, ktorým by minimálne onkologický pacienti mohli viac dôverovať je mnoho a veľa krát som ich tu spomínal.

- terapia a liečenie kremičitými kryštálmi a svetlom podľa čakier (v Brazílii týmto spôsobom vyliečených tisícky ľudí)

- liečenia formou najkomplexnejšieho a rozsahom až 18tich kapitol liečení v jednom čistení a liečení Matrix Mix (rovnako sú vyliečení ľudia minimálne z rakoviny týmto spôsobom liečenia)

- PSI chirurgia, ktorá vie v mnohých prípadoch doslova nahradiť liečenie rakoviny a mnohých iných menej alebo viac závažných ochorení,

- liečba suplementami, ktoré po konzultácii s lekárom vedia doslova priniesť zázraky pre onkologických pacientov i pacientov iných ochorení,

- soľné kúpele, ktoré si viete vytvoriť a urobiť i sami doma a viete si tak v mnohom polepšiť v zdravotnom stave, ktorý potrebuje úľavu a liečenie,

- Bolotov balzam, ktorý má zázračné účinky v pomoci pri liečení žalúdka, tráviaceho traktu, pomáha tvoriť pepsíny, ktoré sú najvhodnejšie a najschopnejšie v liečbe rakoviny a v odstraňovaní rakovinových buniek,

V prípade potrebnej pomoci a prípadného liečenia v uvedených možnostiach mi napíšte alebo zavolajte.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Možnosti alternatívnej liečby, 10.12.2020

Možná otvorenosť k alternatívnej pomoci a uzdraveniu oproti klasickej medicíne je v poslednom období omnoho väčšia. I napriek tomu ma trochu trápi nesynergia a nespolupráca klasickej medicíny a liečenia a alternatívnym metódam liečenia a uzdravovania chorých. A to už mnoho mimomedicínskych možností uzdravovania medicína akože schvaľuje a i napriek tomu ich nepoužíva. Trochu tak dávam náväznosť na onkologických pacientov a ich liečbu, ktorá im je priamo aktívne aplikovaná skrze lieky, chemoterapiu, radioterapiu a podobne. Mám v rodine osobnú skúsenosť a tak je to o to náročnejšie o tom vôbec písať alebo hovoriť. Rád by som dal týmto do povedomia alternatívy uzdravovania sa z onkologických ochorení a aj iných závažných i menej závažných ochorení.

- terapia a liečenie kremičitými kryštálmi so Svetlom na báze kryštálov a svetla z Brazílie, kde už takto s úspechmi liečia mnohé ochorenia,

- liečenie Matrix Mix, ktoré sa v 18tich kapitolách liečenia venuje všetkým rovinám nášho tela, aury, energií, rodovej línii, karme a podobne,

- liečenie formou PSI chirurgie, ktorá v mnohých prípadoch môže byť náhradou za klasickú operáciu,

- forma a spôsob pri rozhovore vycítiť a vnímať a nachádzať možné príčiny momentálneho zdravotného stavu a tak lepšie zhodnotiť a pristúpiť tak k liečeniu, ktoré v mnohom pomôže zmierniť alebo dokonca uzdraviť zdravie človeka, (dar a vnímanie a cítenie súvislostí so zdravotnými problémami a ich možné riešenie a liečenie)

- na fyzickej a hmotnej úrovni doplnenie a liečenie formou suplementov, ktoré majú plne prírodný obsah (bez chémie, prídavných látok, bez GMO a podobne) a synergiu s náväznosťou na celý orgánový systém v tele človeka,

- zisťovanie rôznych hodnôt v tele človeka a zistenie tak mnohých nezrovnalostí a chýbajúcich potrebných látok pre organizmus človeka ako sú pepsíny, stopové prvky, vitamíny, (možnosť objednať sa na diagnostikovanie zdravotného stavu)

Ponúkame poradenstvo a pomoc, liečenie rôznymi možnosťami ako sú napríklad :

- odbornosť poskytovaná lekárom a odborníkmi v oblasti biochémie, čínska medicína

- možnosť prístupu k informáciám o zdraví a k tomu online alebo formou záznamu prednášok o možnostiach a spôsoboch uzdravenia rôznych ochorení

Verím, že možná dostupnosť bližších a potrebných informácií a aj možného riešenia a uzdravovania rôznych ochorení vám bude vedieť zmierniť alebo dokonca umožniť uzdraviť sa.

Pre bližšie informácie alebo objednanie sa mi napíšte na email.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

https://bakos.myduolife.com/shop.html

www.centrumspiritchirurgia.com

email: terapie.poradenstvo.liecenie@gmail.com

Duch, duša a naše poslanie a predurčenie doby, v ktorej žijeme, 02.12.2020

Schopnosť zladiť sa s dnešnou dobou, je skôr o naladení sa do svojho vnútra. S vonkajšou realitou je možné súzniť cez naše harmonické vnútorné bytie, skrze intuíciu (ducha) k duši. Tam nachádzame kľud, pokoj, upokojenie a harmóniu. Je to prítomný okamžik ducha a duše, a to každou miliardtinou sekundy reality vytváranej vedomím. Vedomie si želá aby sme si ho uvedomili a žili skrze neho a boli tak seba sami si plne vedomí. Tá hra, tento čas, ten chaos a tlak okolo nás a v nás je nahrávaním na zmenu, transformáciu bytia a nášho vedomia a tým aj manifestácie v našej i kolektívnej realite. Sme časťou všetkého a sme časťou i seba samých v multidimenzionalite reality i realít, ktoré sú menné a premenlivé neustále. A to nám vytvára ilúziu stabilnej a pravdivej, hmatateľnej reality okolo nás. Sme tak spolu s naším bytím a Bohom spoločnými tvorcami všetkého i reality a i šťastia v našich životoch. Nalaďte sa do seba, nájdite kľud a pokoj v sebe samých a využite Boží zásah a zmenu, ktorou sa bude niesť začiatok tohto mesačného zimného slnovratu a vstúpte tak spolu s ostatnými do možnej novej epochy a doby ľudstva. Je to na nás a na našej slobodnej voľbe i vôli, ktorú nám dal do daru nás milujúci Boh. Sme hviezdami na oblohe, sme jedinečný samostatne a i spolu s ostatnými hviezdami, našimi bratmi a sestrami, dietkami Božími.

Požehnaný stred adventného týždňa vám prajem moji milí ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Advent a jeho čaro, 30.11.2020

Prvá Adventná nedeľa priniesla pani zimu v požehnane nádhernej kráse bielou pokrývkou a tým nám dala pani zima, drahí Anjeli i Boh Otec Všemohúci aj so svojimi najbližšími a najdrahšími ten najkrajší dar. Dar požehnania nových dní a mesiacov i rokov. Hojnosť nových i zázračných možností i príležitostí zmeniť mnohé k lepšiemu. Sme na pomyselnej ceste, kde sa cesta delí na cestu k Bohu skrze Ducha a naše srdcia, alebo cestou pokračujúc v matérii a upadania do hmoty. Tá prvá cesta nie je z počiatku taká jednoduchá, zároveň je na nej plne Božie Požehnanie a veškerá pomoc. Tá druhá cesta, je nám známa, zároveň však je tu čas pomyselného a i reálneho konca starého, po ktorom môže vzísť iba nové z nového. A v tom je tá jedinečnosť a inakosť tvorenia ďalších a nových udalostí individuálne a i celospoločensky. Slobodná vôľa a voľba nám dáva na výber a zároveň, ako keby nebude čakať na naše rozhodnutia a v určitom zmysle, sa zmena už deje. Prosme Boha skrze srdce a nášho vnútorného ducha a duše o pomoc i vedenie ísť po novej ceste Ducha k Bohu tu na zemi i na nebi a i celom multivesmíre. Láska je tu, iba ju precíťme a vykročme smelo do nového a novej doby.

Požehnanú adventú noc vám prajem 😇

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Boh je vždy s nami, 27.11.2020

V tichosti bdie nad nami Boh. S Láskou vedie naše životy. Dáva na všetkého, čo jest a čoho najviac potrebného máme mať. Prichádza mnohokrát a v mnohých podobách a v mnohom nám pomáha. Nie sme len jeho deťmi, sme svetlom jeho bytia, sme iskrou a hviezdou zároveň, čo svietiť a osvetliť sama chcela svoju vesmírnu púť na ceste od domova tu na túto maličkú a predsa na zážitky veľkú planétu, bytosť Božiu, ktorá v náručí svojom nás vedie po ceste nášho života. Dáva nám rovnako ako Boh Otec mnohé a mnohé požehnania i keď sama vie akí sme v mnohých prípadoch závislí na systéme a i na živobytí a žití samotnom. Ozýva sa nám teraz s krásnou predzvesťou dobra a Lásky, ktorá bude do Vianoc stále väčšia a krajšia a naplňujúcejšia. Buďme teda ako deti Svetla žiarivými príkladmi lásky a šťastia nesúc sa v Božom vedení a ochrane a láskou rozdávajúc dávajme a zdvíhajme tieto dni s tmavej komôrky do Svetla nad svet Boží to s vierou a bázňou nášho srdca a duše Svetla.

V mnohom Bohom požehnaný celý víkend vám prajem ❤️

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Strom života, 07.05.2020

Strom života je v každom z nás. Opatera a starostlivosť o svoj zdroj zdravia a Svetla je v naších rukách. Máte možnosť si v duchu predstaviť svoj strom života, obzrieť si ho a ak je potrebné poprosiť svojho ducha a Anjelov strážnych o jeho obrodenie, očistenie a ozdravenie listov, konárov i kmeňa. Pohlaďte a objímte svoj strom života, zdroj všetkého živého vo vás. Uzdravte seba a svoj zdroj i ducha a dušu svojej edenovej záhrady vnútorného sveta vášho bytia, raja a nebies na zemi. Poproste Matku Zem a Otca Nebies a Vesmíru o rovnováhu vo vašom tele, na duchu i duši a ďakujte a zároveň verte, že všetko je a bude uzdravené. Nech zdravie, radosť a pohoda sa nesie Vaším životom.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Viera a dobro, 21.11.2020

Majme vieru v dobro a v dobro ľudí. Majme silnú vieru v pomoc a ochranu i vedenie Božích Anjelov Svetla a nanebovzatých Majstrov spolu s naším milovaným Bohom Otcom Všemohúcim. Silne cítim, a želal by som si aby aj mnohí z vás cítili prichádzajúce dobro a pomoc Svetla v nás i od Božej pomoci. Nalaďme sa a dávajme dobro sebe i druhým. Nenechajme sa uniesť a vnášať do hier protipólu Svetla. Sme Božími deťmi a sme chránení. Realita je silná a mocná bytosť a zároveň je veľmi všestranná a multidimenzionálna. Realita nám dá vždy obraz nás, aký sme vo vnútri seba, vo svojej vnútornej realite, ako ju mi vidíme a cítime, vnímame a reagujeme na ňu. A minimálne práve preto je dobré a lepšie tvoriť a cítiť v sebe dobro a dávať a tvoriť dobro okolo seba a v druhých Božích dietkach. Buďme ako naši láskyplní Anjeli Svetla a nanebovzatí majstri, keď žili tu medzi nami na zemi. Buďme ako oni, Svetlom a Vierou na zemi. A dávajme Svetlo a Vieru druhým.

Bohom požehnanú sobotu i celý víkend vám prajem moji milí ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Bunková regenerácia, 08.05.2020

Pre zdravší, plnohodnotnejší život je potrebná popri všetkom dobrom, čo robíme aj regenerácia našich buniek. Pomocníkom v bunkovej regenerácii nášho tela je denná konzumácia:

- 1000 miligramov vitamínu B10 (PABA para-amino-benzoidová kyselina) Vitamín B10 alebo PABA patrí do skupiny vitamínov B. Podporuje krvotvorbu a je potrebný pre využitie proteínov vo svaloch. Skracuje celkovú dobu regenerácie. Zvyšuje tvorbu inzulínu a estrogénu. Potláča senilitu a posilňuje plodnosť. Vitamín B10 je veľmi citlivý na svetlo, teplo a vzduch, preto sa v upravenej strave takmer nenachádza. Z tela sa rýchlo vylučuje a neukladá sa do zásoby. V tele je vitamín B10 ničený alkoholom a antibiotikami. Nízka hladina vitamínu B10 alebo jeho nedostatok sa môže prejaviť šedivením vlasov, u žien dočasnou sterilitou, zmenami pigmentácie kože, slabosťou, podráždenosťou, nervozitou, senilitou, tvorbou vrások či suchou alebo ochabnutou pokožkou.

- 5000 miligramov vitamínu C Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

- 2000 miligramov Vitamínu E (tokoferol d'Alpha) Vitamín E, tiež známy ako tokoferol, je vitamín rozpustný v tukoch. Jednou z úloh tukov v potrave je transport vitamínov rozpustných v tukoch. Vitamín E sa teda prenáša cez telo pripojené k tuku. Telo ukladá vitamín E v tukových ložiskách a pečeni. Najlepším zdrojom vitamínu E sú rastlinné oleje vrátane slnečnice, slnečnice, repky olejnej, kukurice, olivového oleja a pšeničných klíčkov; a výrobky vyrobené z týchto olejov, ako sú margarín, orechy, semená, pšeničné klíčky, horčičné zelene, brokolica a nespracované obilné zrná. Vitamín E môže fungovať ako antioxidant. To znamená, že môže pomôcť chrániť telesné bunky.

- dobré je starať sa o svoju pokožku a vtierať do pokožky celého tela pleťové mlieko. Popri tom je dobré si dopriať výdatný prísun čerstvého vzduchu, najlepšie aj počas spánku.

- pre kvalitné zloženie, ktoré obsahuje hroznová šťava je dobré si dať každý deň pol litra čerstvo lisovanej nesladenej hroznovej šťavy. Behom jedného týždňa, možno i skôr, sa u vás výrazne vylepší pleť a pokožka vôbec. Verím, že som vám týmto príspevkom dodal inšpirácie pre zdravú regeneráciu vašich buniek i celého tela.

Bohom požehnaný májový deň vám prajem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Spoveď človeka a či jeho ducha? 06.04.2020

Spoveď človeka a či jeho ducha? Potrebuje duch tejto doby vyspovedať svoju dušu, svoje trápenia? Nachádza človek dnešnej doby vypočutie v Pánovi? Sú cesty Božie tkané niťou života bez odpustenia a milosti či milosrdenstva Božieho? Určite čaká Boh na nás a naše slová odpustenia, milosrdenstva i lásky. Všetko, čo v sebe držíme, čoho sa bojíme a obávame, čomu prikladáme veľký význam a cítime problém malej viery v seba a v nenaplnený život ľudský. Nemusíme niesť ťarchu celého národa a vekov rodových línií a ťažôb duše, ktorá sa chce oslobodiť od nánosov mnohých stáročí až tisícročí. I teraz v tejto dobe uzatvorenosti pred všetkým sa nachádzame a dostávame do stavu, že sa chceme vyslobodiť, odpustiť a odpustiť si všetko zlé i ťažké. Radi by sme bremeno duše i doby, ktorá na nás valí mnohé odovzdali niekomu, a možno Bohu. A verili, že to bremeno tú záťaž, tie obavy a strach o všetko nám Boh vezme a uľahčí nám život i cestu po ňom. Teda odpustime si všetko a odpustime všetkým a všetko a poprosme Boha o vypočutie a pomoc a odovzdajme sa do jeho Božských rúk, do Jeho liečivej náruče a napime sa spolu s Jeho Synom Ježišom Kristom s Veľkonočného kalicha a vypime ho až do dna a prijmime to dobro, tú milosť to milosrdenstvo Božie a načnime i načrime do nového života po tejto Veľkej Noci a sviatkoch Ježišových do nového života, ktorý bude vyliečený a zbavený všetkých omylov človeka a ľudstva. Doprajme si rozhovor s Bohom a dovoľme si konečne žiť bez strachu, obáv, smútku a začnime žiť v láske a radosti i zdraví po celý svoj život.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Myslíte si, že potrebujeme spasiteľa? 06.04.2020

Myslíte si, že potrebujeme spasiteľa? Určite áno, zároveň však sa potrebujeme v srdci pripraviť a mať dostatočne otvorené srdce, svojho ducha a byť spojený so svojou dušou a byť, čo najviac Láskou, s Láskou k sebe a k druhým, k blížnemu svojmu. Až potom môžme byť aspoň trochu pripravený a otvorený spaseniu seba, svojho ducha v spojení s našou dušou a tým prijatie spásy fyzického tela, premenou ducha a priblíženiu sa k duši a stať sa vibráciou lásky, esenciou dobra a naladení na vyššiu vibráciu fyzického tela a roviny s ostatných rovín, ktorými sme a budeme i naďalej. Spása je vaším rozhodnutím a zároveň prípravou na príchod spasiteľa, ktorý vám s týmto prechodom pomôže a spasí vás a vášho ducha v slobodnej vôli vašej, vášho ducha a duše a v zámere Boha aby sme sa k nemu čo najviac priblížili a žili ďalšie životy, znovuzrodenia a inkarnácie, čo najbližšie k nebeskému domovu a k Bohu Otcu Všemohúcemu. Želám vám osvietenú cestu v zámere priblížiť sa, čo najviac k Bohu a k nebesiam i tu v tomto živote na tejto planéte Zem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

V tomto sviatočnom čase, 06.04.2020

V tomto skoro sviatočnom čase sa máme viacerí rôzne záležitosti, pocity a vnemy, ktoré zažívame. Niekto doma, a niekto v práci, iní zase pri svojich blízkych a poniektorí úplne sami. Každá chvíľa, ktorú zažívame je rôzna a dopĺňaná našimi emóciami a postojmi. A možno k tomu niekomu trochu viac tlak vyskočil a inému zas chrbát trošku zlostí a poniektorých z toho všetkého alebo z iného dôvodu hlava bolí. Verím, že i napriek mnohým zmenám a pravidlám i zábranám, kvôli ktorým sa niečo nemôže diať tak ako by sme chceli a k tomu možné pocity a myšlienky ku všetkému, čo sa týka sviatkov Veľkej Noci. Privítajme vo svojom srdci a vďakou drahého Ježiša, ktorému sme chceli a cítime dať s Láskou svoju pozornosť a osláviť jak sa patrí i s určitými obmedzeniami sviatky veľkej noci. Veď keď si zavoláme na pomoc drahých Anjelov a ku sviatočnému stolu aj drahých Ježiša i Matku Máriu spolu s Duchom Svätým a zavrch stolom milovaného Boha Otca Všemohúceho. Oni s radosťou a s Láskou Božou prídu a aj pomôžu so všetkým ľudským i duchovným s čím pomôcť by trebalo v danej chvíli i počas celých sviatkov. Verte, že všetko je a bude dobré, že Boh i Jeho Syn i všetci svätý i Anjeli sú a budú stáť pri vás a s nami vo veľkej prítomnosti i pomoci, ktorú tak všetci veľmi potrebujeme.

Nádherný a Bohom požehnaný celý týždeň vám prajem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Aj vy to cítite a vnímate? 05.04.2020

Aj vy to cítite a vnímate? A či vidíte? Spasiteľ je tu. Tu s nami a pri nás. Prišiel aby naplnil vôľu Božiu a zároveň vôľu duší všetkých národov. Dal nám a dáva nám nielen nádej, On koná Boží zázrak v podobe úplnej záchrany nás všetkých. Cítite, počujete? Ako klope na naše srdcia a snaží sa nás dotknúť aj srdcom Božím v našich srdciach, ktoré hladne a túžobne očakávajú príchod a návrat spasiteľa Ježiša Krista. On nepríde ako posledne, On príde ku každému z nás. A každý z nás ho môže prijať vo svojom srdci. Každý z nás má a bude mať tú možnosť, lebo Božia vôľa dáva v dare ľudstvu jemu človeku vôľu rozhodnúť sa prijať v srdci i v živote a po ňom drahého Jeho Syna Ježiša Nazaretského, Kráľa Kráľov a Pána Pánov. Cítite to teplo v srdciach? Počujete ten hlas Boží? Anjeli Svetla v noci Vám zvestujú Jeho príchod a návrat. Už je čas.... Amen

Ježiš prihovárajúci sa k zástupu ľudí, 05.04.2020

I prišiel Ježiš a prehovoril k z zástupu ľudí. A všimol si, že radujú sa i smútok zároveň majú. A On vedel, videl i cítil zároveň, že v čom sa ich smútok obalil i strachom zaodel. On pristúpil bližšie k ľudom a dal im nádej jediným objatím chorého, ktorý vstal a šiel. A tak hovorím Vám ľudia povstaňte v duchu a na srdci a posilnite sa Duchom Svätým a nájdite znova cestu ku Mne. Som s Vami a milujem Vás, tak ako môj Otec Miluje Vás. Nebojte sa a prijmite Ma v srdci svojom a verte, že dobro a Láska vždy zvíťazí. Že ten, kto miluje Ma, Toho miluje i Môj a Váš Otec nebeský. Každý kto pomoc potrebuje nech modlitbou ku Mne sa prihovorí, Ja v tom okamžiku s ním a s Vami budem a pomoc potrebnú Vám dám. Sláva buď Otcu i Synu i Duchu Svätému a Matke Božej Preblahoslavenej a Jej Anjelov Svetla. Amen Napojenie v slzách radosti prítomnosti Ježišovej i Božej zároveň napísal som v mžiku ako mi prichádzalo k Vám moji milí.

Ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

Láska a jej prejavy v realite, 05.04.2020

Láska je to, čo nás v živote poháňa v pred a jej protipólom je strach, ktorý za určitých okolností nás tiež svojim spôsobom vedie a kreuje, zároveň však sme sa naučili a dovolili strachu nežiť. Lebo nás mohol strach natoľko paralyzovať a zväčšiť sa do obludných rozmerov, že nás nielenže blokuje v živote, ale nám aj bráni normálne a v požehnaní žiť život taký, aký sme si naplánovali ako duše a aký nám chce dopriať Boh ako svojim deťom. A k strachu sa pridávajú médiá, internet, rádiá a všetky možné dostupné manipulovateľné prostriedky k vyvolávaniu strachu. Áno prevencia a informácie sú potrebné. Akurát je potrebné si uvedomiť a všimnúť si a zistiť do akej miery sú nám informácie k nášmu prospechu a kedy už majú manipulatívny a strachom vedený a vytváraný záujem nás úplne ohlúpiť, vystrašiť a vytvoriť v nás taký strach, ktorý nám bráni normálne a ľudsky myslieť a konať ako vyspelé bytosti a ľudia, ktorí už kde čo zažili. Áno je nad slnko jasné, že sa niečo deje a že za tým všetkým, čomu dnes hovoríme koronavírus a karanténa určite je. A aj keby tam bola schopnosť tohto patogénu nás zničiť tak vyvolávaním strachu a nežitím vlastne robíme, to čo by sa nám aj tak stalo a udialo, keby to tak naozaj bolo. Rád by som a aj vo väčšine verím mnohým konšpiračným teóriám o zmene našej planéty, o jej posune a zmene dimenzionality a tým aj nášho celistvého a celkového premeneného ľudstva k lepšiemu, k duchovnu, k Bohu a k Láske a lepšiemu životu. A tak je na nás, či začneme žiť i napriek realite, alebo sa necháme pohltiť súčasným vytváraným strachom a pomenovať si ho môžme každý ako chceme. Docieľme harmóniu, aby oba póly aj Sveto a aj Tma boli v úplnej a harmonickej rovine a rovnováhe s nami a so všetkým, čo nás obklopuje.

Ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

Nebojte sa a chyťte i preberte opraty Vášho života, 05.04.2020

Nahodilosť udalostí je priama úmera našich vnútorných procesov a manifestácie pocitov a naučiteľnosti mnohých faktorov vnímania a cítenia reality okolo vás, ktoré majú s vami úplnú spojitosť. A tak v konečnom dôsledku sa o náhode nedá hovoriť, písať. Sme vedení k rozvoju a vývoju i k naplneniu nášho poslania, s ktorým sme tu na túto zem prišli. Zároveň naše vnútorné nastavenie, archetypy správania a vzorce správania, ktoré máme uložené v pamäti našich buniek i v našej vnútornej samostatnej a individuálnej Akáši. Sme strojcami svojho života i reality v ňom i okolo neho. Zároveň všetko závisí na našej minulosti a spracovaniu prítomnosti a následnom správnom uchopení príležitosti posunúť sa v špirále života i napriek našej neschopnosti alebo schopnosti chápať a pochopiť, že realita je len javisko hry, ktoré sa za určitých okolností a to vašich môže meniť a aj sa mení, tak podľa vašich vnútorných nastavení a práve urobených a vykonaných rozhodnutí priamo v realite vášho života. Zoberte si tú správnu pilulku ako vo filme Matrix si zobral v úlohe Nea Keanu Reeves. A zistíte aká je hlboká králičia nora a aké zázraky pre vás pripravila a prinesie v novej zázračnej realite vášho života. Nebojte sa chyťte i preberte opraty vášho života a nenechajte realitu, aby vás pohltila svojou nenásytnosťou vziať vám zázraky a požehnania života.

Bohom požehnanú a zázrakmi naplnenú nedeľu vám prajem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Božie slnečné lúče lásky a dobra, 04.04.2020

Slnečný lúč dopadol na nás v čase, ktorý sme dostali v nádeji pre lepšie ľudstvo i zem v uzdravení. A lúče slnka spojili sa v sile Boha, ktorý nám svoju lásku a silu dobra vlial do lúčov slnka prenášaných Anjelmi Svetla do nás. My vnímame ten paprsok lúča, ktorý dosiahol prvý dotyk nás a v nás i doplnil teplo domova Božieho na chvíľu v spojení nebies i Slnka domova nádherných bytostí Svetla, ktoré milujú nás rovnako ako Boh miluje nás. Sme ťahaní pomyselným svetelným lanom k mysleniu srdca do výšav, kde domov nás čaká každú noc, keď duch človeka je opäť v spánku ťahaný k Bohu domov na milosť Božiu pre pokoj ducha i duše a naplnenie tela blahodárnou esenciou božského fluida pre život tu na tejto planéte. A tak sme deťmi Božími bytosti Zeme Matky všetkých detí i života všetkého. A srdcom Slnka a životom Zeme sú bytosti spájané v nekonečnom slede nádherných spojení lúčov slnka, a odrazom mesiaca v každý deň i noc po celý ten čas čo sme tu. A tak pozdravte Matku Zem i Slnko Božích bytostí spolu s oslavou Boha na výsostiach nebeských v nádherných chóroch Anjelských.

Nádhernú slnečnú sobotu i celý víkend vám prajem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Prítomnosť Anjelov, Archanjelov, milých liečivých bytostí, 03.04.2020

Odkiaľ môžme čerpať drahocennú a milujúcu energiu pre seba a svojich blízkych? Súčasné energie ešte viac nahrávajú k prítomnosti Anjelov a Archanjelov, milých liečivých bytostí, Vašich sprievodcov i bytosti Svetla s Vyšších svetov. Môžme ich vnímať, cítiť, vidieť i počuť rôznymi spôsobmi nášho vnímania a našich zmyslov jak fyzických i tých spirituálnych. Sú tu s nami, pomáhajú nám, liečia nás a uzdravujú, dopĺňajú nám potrebnú energiu i silu zvládať a prejsť si rôznymi súčasnými turbulenciami i radosťami zároveň. Niekedy ich zacítime, len tak letmo ako pohladenie po tvári a niekedy silne skrze emócie, vlažné i horúce vibrácie i v podobe tepla alebo chladu na rôznych častiach tela. Našim dovolením sa nám potom vedia venovať a pomáhať nám omnoho a oveľa viac. Sú s nami skoro neustále a veľmi nás milujú a chcú nám s mnohými súvislosťami našich životov nám pomôcť. A tak i v tomto období, keď mnohí z nás to cítime rovnako a zároveň veľmi rôzne môžme a veľmi potrebujeme si ich privolať alebo keď sú pri nás ich poprosiť a požiadať o pomoc. Veď Boží pomocníci sú tu stále, aby napĺňali aj Boží zámer pomoci i prozreteľnosti, ktorá nám dá všetko, čo do svojho života potrebujeme pre dobrý, plný Lásky a radostný život tu na Zemi.

Bohom nádherný a Anjelmi i liečivými bytosťami sprevádzaný celý víkend Vám prajem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

Boh prehovára skrze nás a k nám, 28.03.2020

Boh prehovára skrze nás a k nám. Má k nám ako náš nebeský Otec milujúci prístup. Vie, že niekedy ako každé dieťa nepočúvame, alebo robíme neplechu. Nie nehnevá sa na nás a ani nás nesúdi. Nemá prečo, veď nám dal jeden z najväčších darov a to slobodnú vôľu. Necháva nás slobodne sa rozhodovať a konať ako uznáme za vhodné. Zároveň však nám dáva vždy znamenia a možnosti, ktoré nás môžu viesť Božou cestou lásky. Prihovára sa k nám v našom srdci, cez intuíciu, svedomie a vedomie naše. Dáva nám strážcov a ochrancov, ktorý sa o nás s Láskou starajú a ochraňujú nás i liečia zároveň. Každé ráno i v každú potrebnú chvíľu si povedzte v duchu, alebo nahlas, Bože prosím ťa pošli mi takých Anjelov a nápomocných ľudí, v tento deň, alebo v túto chvíľu, aby mi prosím Bože pomohli s týmto dňom alebo s konkrétnou situáciou. A oni s Láskou prídu a pomôžu vám na vašej ceste vaším dňom i životom, ktorý prežívate v Bohu spoločne s Anjelmi. Nech vás Boh a Jeho Anjeli Svetla sprevádzajú v tento deň i po celý rok.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Zdravie - príčina a následok a liečenie, 28.03.2020

Každá udalosť má svoju príčinu aby tak mohla vytvoriť následok a výsledok v toku činov bytosti. A tak bez príčiny niet následku, z čoho vyplýva, že v čomkoľvek sme si nevytvorili príčinu nebude z nej následok. A mnohí ľudia, ktorí nevytvárajú príčinu vo svojom živote na mnohých úrovniach svojho tela a bytia tak neochorejú, lebo niet príčiny, elementu sily spustenia akcie a reakcie v poliach bytia človeka. Nestačí len fyzický element vírusu, to by mohol ochorieť každý, kto má slabú imunitu a prišiel do kontaktu s prítomnosťou vírusu. Je potrebná vnútorná psychosomatická príčina, ktorá vyvolá spúšťač, ktorý vo výsledku spôsobí celkový priebeh napríklad ochorenia z prítomnosti vírusu. Vírus je tak isto bytosť, len v iných rozmeroch fyzičnosti a funkčnosti bytia. Je to tak isto spoločenstvo mnohých miliónov a miliárd bytostí v podobe, akú na seba prevzali. A my buď necháme svoje územie, čiže ľudské fyzické telo obsadiť útokom tejto kolónie alebo sme schopný sa ubrániť a kolónia nás obíde a pôjde dobývať iné územia, ktoré môže obsadiť. Vírus má svoje vedomie a inteligenciu, ktorá mu dáva aj také informácie, či dotyčný človek si je vedomý svojej sily a nenechá sa vystrašiť len tak mnohými informáciami tlaku a strachu, ktorý vyvolávajú napríklad médiá. Buďte teda vedome silný a imúnny, radujte sa, proste a pýtajte si zdravie od Archanjela Rafaela najväčšieho Božieho lekára a akákoľvek kolónia čohokoľvek sa vám na hony vyhne. Požehnanú a v zdraví prežívanú sobotu i víkend vám prajem.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Súčasná realita a možnosti zlepšenia vlastnej vibrácie a harmónie, 26.03.2020

Stáva sa už realitou byť opäť zasahovaný systémom a teraz skôr tzv. pandémiou obáv a strachu, ktorý sa má po určitých dňoch úlne zakoreniť a vytvoriť tak vhodné prostredie pre ďalšie aktivity systému. Čiže je skôr potrebné nebyť "loutkou" správ o súčasnej situácii. Áno prevencia je dobrá vec a aj v určitých prípadoch veľmi účinná, zároveň hlavne však kvôli psychike a psychológii fungovania mysle a tela v danej situácii. Niet sa čoho obávať vzhľadom k tomu, že je to podobné ako u akéhokoľvek vírusu podobného typu, a v niektorých prípadoch to môže byť úlne poraziteľný vírus, keďže máte a môžete mať fyzickú, duchovnú, duševnú, mentálnu a spirituálnu imunitu pevnú a silnú. Potrebujete svoju myseľ a srdce i ducha v sebe naplniť pozitívnymi správami, informáciami a posilňujúcimi prostriedkami, ktoré vás na spomínaných úrovniach majú a potrebujú a budú chrániť a posilňovať. Minimálne keď si vypočujete, uvidíte a precítite rovnaké množstvo dobrých a pozitívnych správ, udalostí a situácií, ktoré vás potešia a posilnia na duchu a aj na tele i v mysli, tak zharmonizujete a vytvoríte v sebe a okolo seba silnú vibráciu dobra a vysokej frekvencie Svetla, ktorej sa vírus na hony vyhne vám i vášmu okoliu okolo vás. Žite novým spôsobom života, v ktorom naplníte svoje poslanie a svojho ducha a dušu tým, prečo ste sa tu na túto planétu Zem narodili, a aké posolstvo a poslanie máte odovzdať sebe a svojmu okoliu. Zažívajte radosť. lásku, dobro, láskavosť, úsmev i potešenie a radujte sa jari, ktorá tu už je a čaká na Vaše roztopenie vaších sŕdc a Vašej duše, ktorá klope do novej doby tohto veku rýchlych a zároveň prospešných zmien, ktoré síce ešte nevidíte a nevnímate, zároveň už sú tu a čakajú na vás všetkých.

Ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

Zázraky a požehnania i v tomto čase, 22.03.2020

Vzhľadom na situáciu, ktorá je okolo nás, nám dáva táto situácia aj možnosti kreativity, nápaditosti a možností, ktoré sme tu už mali, zároveň sa dajú v tomto období využiť a použiť oveľa lepšie. Aj určité zázraky a požehnania, ktoré sa v tento týždeň u niektorých milých ľudí udiali, sa stali za okolností, ktoré dovoľovali sa v danej chvíli stretnúť iba formou cez telefón, a možno by sa nestali, alebo by sa stali iným priebehom zaujímavých požehnaní z rozhovoru a liečení, ktoré sa uskutočnili. Aké zázraky sa stali je na toto miesto príliš technicky napísané a precítenie by potrebovalo aj rovinu mentálneho a emocionálneho vnímania a videnia a byť priamo zúčastnený pri zázraku, ktorý sa stal. Píšem to preto, tak, že viera v zázraky, tak môže mať väčší priestor na svoj rozvoj. Veriť, že i napriek tomu, že nevieme, o čo konkrétne ide, že ten vnútorný pocit nám nahovára a vnímame ho ako správny a radi by sme ho tiež z vierou zažili a prijali tiež do svojho života, tak zázraky z nebies posielané. Rád Vám ho poviem, aby ste cítili a vnímali ten nádherný zázrak vyliečenia, zároveň však pri individuálnych stretnutiach, alebo rozhovoroch. Lebo možnosti, ktoré sa núkajú sú rôzne a zaujímavé zároveň na to aby vám vedeli určité požehnania liečení a terapií i meditácií pomôcť. Zázraky sa dejú a zdvihúť oči i našu myseľ a dávku chcenia, aby boli i našou súčasťou života, si želá aby sme urobili také aktivity, ktoré vašou aktivitou a akciou prinesú do vášho života vo výslednej reakcii zázrak, ktorý tak v mnohom si želáte zažívať v živote. Máme najväčšiu šancu vniesť do svojich životov nóvum nových energií a zázrakov a požehnaní s tým spojenými. Sme v priamo spojení z nebesami a Anjeli Svetla i Boh Otec Všemohúci nás očakávajú v našich srdciach a dušiach, ktoré tak veľmi chcú byť v priamom spojení z Bohom a Jeho nebeským Kráľovstvom. Ďakujem Vám moji milí za Vašu pozornosť a priazeň a zároveň za pochopenie, že niekedy môžu slová, ktoré mi prichádzajú z duchovného sveta znieť a môžete ich vnímať niekedy viac a inokedy menej jednoduché.

Bohom požehnaný nedeľný večer Vám prajem.

A ostávam s Láskou Mikuláš ♥️

Milujúca Božia Láska, 21.03.2020

Prečo má Boh vždy radosť i napriek všetkému, čo vidí, cíti, vníma a počuje. Lebo v jednom a tom istom okamihu sa duše rodia tu na zemi i odchádzajú a navracajú sa späť k Bohu domov. A to je to, čo je celok bytia, nikdy nekončiaci cyklus znovuzrodenia i návratu. Jednota všetkého, v ktorej láska i radosť, život i zmena, pokrok i ústup pre blaho všetkého, čo jest, že Boh stvoril v emócii najvyššej essencii i sile Lásky, ktorá je tou najsilnejšou v celom vesmíre.

Milujem Boha Otca Všemohúceho ❤️ a Jeho Syna Ježiša Krista ❤️ i Ducha Svätého ❤️ spolu s predrahou Matkou Pannou Máriou ❤️ a jej Anjelov Svetla veľkú pomoc Božiu v celom vesmíre i tu na Zemi ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Božia pomoc, požehnania a milosti, 21.03.2020

Boh nás vnímal a vníma a vidí i v tieto chvíle. Miluje nás a dáva nám a posiela mnoho pomoci a Požehnaní. A tiež cíti naše nezahojené rany a rád by nám ich pomohol vyliečiť a zaceliť a nás posilniť. I v tejto dobe vie, že rany sa môžu prehĺbiť a zväčšiť a zároveň nám chce pomôcť a my máme príležitosť opäť k nemu vzhliadnuť. Možno iba krátko pomodliť sa a veriť i odovzdať mu svoje otvorené rany a bolesti i starosti s tým spojené. Rád ich od nás zoberie a premení na lásku a porozumenie. A v poslednom období cítil a vnímal i videl tú obrovskú priepasť medzi Ním a nami ľuďmi Jeho deťmi. Mnohé nás odtiahlo od Boha a poslalo opačným smerom. Príliš sme uverili hmotnému svetu a jeho nástrahám. Radšej sme sa nechali uhnať v práci a či v podnikaní a v poslednom období už ani nie kvôli práci a radosti a naplneniu z nej, ale skôr z donútenia zo situácie, ktorá jasne napovedala, že treba platiť hypotéku a mnoho záťaží systému, ktorý z mnohých nás urobil platených otrokov. Už sme nežili a ak áno, tak iba zo zotrvačnosti. Nehovorím, že to, čo sa teraz deje je kvôli tomu, aby sme sa zobudili a prebudili z dlhého sna a spánku, ale v mnohom to tak veľmi vyzerá. Je čas zodvihnúť hlavu a poprosiť nášho Milujúceho Boha o pomoc, prítomnosť a Božiu milosť, aby nám dal sily a zdravia i pocitu života s Ním v srdci a v živote, ktorý nám dal. Posielal a posiela nám mnoho nebeskej pomoci, svojich verných Anjelov a Archanjelov i svojich drahých najbližších Svätú Trojicu aj nanebovzatých majstrov a milé liečivé bytosti spolu s vyššími silami Svetla. Privítajte ich vo svojich domovoch a vo vašej blízkosti a prítomnosti i požiadajte ich o pomoc. Sú tam pri vás a s Láskou čakajú na vaše prosby, aby vám mohli pomôcť. Verte Bohu a všetkým Jeho verným Silám Svetla. A ucítíte ten Božský kľud, pokoj a harmóniu a silu v srdci nášho Pána Boha i Jeho Syna Ježiša Krista ❤️

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Znovuzrodenie a inkarnácia, 20.03.2020

Sme tu znovuzrodení a inkarnovaní na túto planétu Zem. A niekedy môžeme mať pocity, že aj by sme chceli vyslišať volanie vesmíru a z vyšších svetov a želali si tak prísť opäť domov. A mnohokrát dokonca máme a môžeme mať pocity, že sa to nedá i keď by sme veľmi chceli. Potrebujeme sa prebudiť zo sna zvaného karmický život inkarnovanej bytostí, duše, ktorá tu v tomto období práve pre tento posun a transformáciu bytia v tejto realite planéty Zem prišla. Sme nádherným spojítkom medzi našim vnútorným duchom a dušou smerujúc k Bohu domov. Radi by sme napísali, vyťukali do klávesnice, áno už idem, prídem čo najskôr, čakajte ma doma. Lenže pracovný úväzok dobrovoľného odchodu tu na Zem nám určil dopredu dané možnosti a i čas k tomu prispôsobený. A jediné, čo potrebujeme, je ako ten kozmonaut stratený na planéte niekde vo vesmíre sa len spojiť so svojou posádkou a dostať sa pomaly domov. A oni nás povedú, dajú nám vodítka kam a kde máme ísť a čo je potrebné urobiť. Spojte sa teda cez svojho vnútorného ducha k svojej duši a nechajte sa viesť touto neznámou plavbou života tu na zemi, aby ste tu našli prečo ste sem prišli a mohli tak konečne naplniť svoju misiu zvanú život. Palubný denník jarnej rovnodennosti na svetelný piatok pri spustení kotvy do nových a neznámych vôd zázračnej plavby Svetla nového veku.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Dar liečivého rozhovoru a liečenia, 20.03.2020

Dar liečivého rozhovoru a liečenia, ktoré dostávate od Anjelov Svetla a liečivých bytostí od Boha Otca Všemohúceho a Jeho Syna Ježiša Krista je neuveriteľný a zároveň veľmi reálny a niekedy z veľmi zázračným priebehom u milého človeka, s ktorým liečivý rozhovor prebieha. Som veľmi šťastný a vďačný Bohu zároveň za také dary a zázraky, ktoré tak spoločne každý deň zažívame. Takže teším sa na ďalšie liečivé rozhovory s vami moji milí, aby ste každý z vás mohli zažívať na sebe prítomnosť a zázraky Božej pomoci.

Nádherný slnkom a Anjelmi sprevádzaný celý víkend.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Cítenie a vnímanie dnešných časov, 19.03.2020

Cítil som a vnímal mnohé dnešné polohy a roviny rôznych energií, pocitov, vnemov a ich interakciu a náväznosť na nás na ľudí a jednotlivca v rôznom vekovom rozhraní. Je cítiť mnohokrát neistotu a zároveň má teší, že i napriek neistote a obavám s tým spojené rôzne emócie a pocity, majú vo väčšine ľudia v sebe viac kľud a v lepších prípadoch aj schopnosť vniesť trochu humoru do toho všetkého. Sme v situácii, v ktorej nie sme sami a zároveň v nej je každý, čo sa tak často nestáva, že je spoločný absolútny menovateľ vo všetkom a všade. I napriek zovšeobecňovaniu je to paradoxne tak. A to nás vnáša každého podľa spirituálneho vývoja a skúseností do zaujímavých myšlienok, pocitov a emócií, ktoré nás síce jemne, zároveň však spoponáhľaním "nútia" konať a hľadať nové cesty vo všetkom. A možno by sme to všetko chceli vrátiť opäť do normálu, len, čo je to normálne. Žili sme tak? Normálne.... Tak, že ak sme žili normálne, tak by nemala byť príčina na takú obsiahlu a rozsiahlu situáciu, v ktorej sme maximálna väčšina ešte nikdy v tomto živote neboli. Bez príčiny niet následku. Bez zmeny a transformácie niet pokroku. A bez uvedomení niet Svetla na našej ceste. Aby sme vedeli, ako ísť ďalej, je potrebné sa spýtať tých v duchovnom svete, u Anjelov alebo Vyšších síl Svetla, alebo ísť priamo k Bohu a k jeho Svätej Trojici... Viera a nádej spolu so zobudením sa zo spánku tohto sveta a nachádzaním Boha v nás a okolo nás sa pomaly a isto vrátime k pôvodnej ceste, plánu našich duší a zámeru Božiemu.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Pocity z tohto života, 10.05.2019

Pocity z tohto života môžu byť rôzne. Boh Otec Všemohúci od úplného prvopočiatku všetkého nastavil Božie zákony, nemenné pravidlá pre celý vesmír. A tie platia aj dnes. V mnohom nám môžu Božie zákony pomôcť žiť šťastnejší a zdravší život plný radosti a naplnenia. Veď každý dostal do vienka od Boha krásne a požehnané dary. Sú ako tie v rozprávke, že rytier prešiel sedmero horami a dolami a našiel, čo hľadal. Život je cesta objavovania, tvorenia, spolupráce a spirituálneho vývoja ducha a duše. Niet žiadneho konca iba mnohé začiatky ešte menej nám známych príležitostí a možností. Nečakajme teda na lepšie časy, alebo na duchovný svet, v ktorom bude lepšie. Vytvorme si Raj už tu na zemi, zámerom dobra a pomoci sebe a druhým. Nachádzajme cestu k Bohu za pomoci drahého Syna Ježiša Krista a milovanej Mamky Panny Márie spolu s Jej Anjelmi svetla a duchovnými pomocníkmi. To je tá cesta k pravému životu i tu na zemi. K životu prebudenia, osvietenia a spasenia seba a duše na ceste domov do Božieho Kráľovstva. Nádherný a Bohom požehnaný piatok Vám prajem moji milí.

Ostávam s Láskou Mikuláš 

Posolstvo drahej sv. Rity, 09.05.2019

Posolstvo drahej sv. Rity, patrónky detí, prijatý dnes s láskou 9.5.2019 vo večerných hodinách:

Volám Vás Drahé matky, matky v požehnanom stave a Vaše deti. Prídite ku mne a dám Vám požehnanie, ktoré tak potrebujete a aj Vaše milé a drahé deti. Zosiela ma k Vám Božia prozreteľnosť, ktorá milujúcou Láskou požehnaním zlatým svetlom Vás požehná a plody Lásky a deti Božie budú pod Jeho ochranou vedúce od počiatku požehnania a svojho života tu na zemi Bohom zoslaným. Príjmite tento dar, dar plný Lásky a Božieho milostivého požehnania, ktorý vnesie Vám a Vašim deťom všetku Slávu Božieho mena a Lásku skrze paprsku, ktorý sa nesie celým vesmírom až k Vám. Moje milované dietky pristúpte bližšie a ja Vám dám spoznať pomoc Božiu skrze Jeho požehnanie. S Láskou Vás požehnávam i V mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého. Milujem Vás a opatrujem a Lásku Vám do Vašich životov prinesiem. Nachádzajte tento dar, dar života v sebe samom a vo Vašich deťoch. Lebo ony budú tým pomyselným zrnkom pláží, lúk i nového života, ktorý bude rozkvétať a dávať tak nový zmysel tohto sveta a života zároveň v Láske Božej.

Milujem Vás

Vaša sv. Rita

Patrónka detí

Svätá Rita