Čo dokáže liečenie PSI chirurgiou, 01.09.2022

Významným spôsobom dokáže liečenie PSI chirurgiou - neinvazívna energetická operácia pomôcť v takých oblastiach a rovinách nášho života. Hlavne na miestach, kde by bolo kritické a alebo životu nebezpečné uskutočniť klasickú operáciu. V posledné dni mi mnohokrát prišiel pocit, myšlienky, ktoré mi našepkávali dať a dávať do povedomia aj túto oblasť, ktorá nie je mnohým ešte tak známa, alebo o nej vedia zároveň nemajú vlastnú skúsenosť. Uvediem príklad pri ktorom bolo formou na diaľku a liečením PSI chirurgiou pomáhané len niekoľkodňovému bábätku. Išlo o popôrodný stav hypoxia v hlavičke - neokysličenie mozgu a po istom čase aj zistený stav nefunkčnosti sací reflex, ktorý je potrebný pri kojení dieťatka. Po liečení PSI chirurgiou a z odstupom jedného týždňa a s opakovaním liečenia došlo k polepšeniu zdravíčka bábätka a následne aj k navráteniu funkcie sacieho reflexu zároveň aj s dobrými výsledkami po vyšetrení v nemocnici. Ideálnosťou v tomto prípade bolo a je, že novorodenci majú ešte mäkké miesta na hlavičke tzv. fontanely, ktoré nie sú tvorené kosťou. Takže mnoho výhod a možných dobrých výsledkov v zdraví bábätiek je možné dosiahnuť práve liečením PSI chirurgiou - neinvazívnou energetickou operáciou.

Samozrejme pomoc týmto spôsobom liečenia je možná aj pre prípady:

- epilepsie

- alzheimerovej choroby

- cysty v mozgovej oblasti

- migrény

- odstránenie všetkých častí a usadenín ťažkých kovov hlavne ortuť, odpadu, baktérií a vírusov a iných patogénov, zápalové procesy, encefalitída a podobne

- liečenie v oblasti zrakového centra mozgovej činnosti

- zadná časť veľkého mozgu, kde sa v laloku nachádza zrakové centrum

- liečenie sluchového centra, ktorý sa nachádza v oboch častiach mozgu v spánkovej oblasti

- liečenie priamo očí ( rôzne možné zdravotné problémy)

- uvoľnenie usadenín, tlaku, bolesti v oblasti zúbkov a koreňových systémov, rôzne zápaly

( Samozrejme je potrebné navštíviť zubnú ambulanciu a dať si urobiť minimálne vyšetrenie oblasti zubov a k nim prislúchajúci možný problém, liečenie je len pre uvoľnenie a zmierňuje bolesti prípadne iné roviny, ktoré vám pomôžu vydržať pokým navštívite zubára)

Vo všetkých prípadoch liečenia nejde o náhradu odborného lekárskeho vyšetrenia, poradenstva, diagnostiky alebo liečby. Takéto poradenstvo by ste vždy mali vyhľadať u kvalifikovaného lekárskeho odborníka. Spolupracujeme aj s odborníkmi a lekármi. V prípade pomoci a lekárskeho poradenstva vám radi sprostredkujeme komunikáciu s lekárom. Zároveň v prípade možných otázok a ďalších informácií vám rád pomôžem stačí napísať formou cez email alebo zavolať počas pracovných dní.

Krásny sviatočný štvrtok vám prajem moji milí 🤗

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Priama Spirituálna chirurgia ako spôsob liečenia, 05.05.2022

Priama Spirituálna chirurgia je liečenie, ktoré v prítomnosti liečivej a liečivých bytostí uzdravuje natoľko, že v určitých prípadoch už nie je potrebné absolvovať klasickú operáciu. ( Ak bola klasická operácia potrebná, respektíve nutná, akútna a podobne ). Ideálnejšie je absolvovať a prejsť si spomínaným spôsobom liečenia keďže sa môže s Božou pomocou udiať, že sa tak úplne vyhnete klasickej operácii. Samozrejme je potrebné i naďalej konzultovať svoj zdravotný stav s vašim lekárom aby ste k sebe pristúpili úplne v prospech seba samého. Zároveň mnohokrát to tým, ktorí prešli liečením spiritualnou chirurgiou pomohlo, keďže po vyšetrení u lekára, tak vedeli, ako sa ich stav posunul k lepšiemu, respektíve, či je potrebné ešte umocniť svoj zdravotný stav ďalším liečením a podobne. Prípadné otázky, ktoré vás v tomto smere zaujímajú mi napíšte alebo zavolajte a rád vám pomôžem minimálne s možnosťami, ktoré PSI chirurgia prináša v prospech lepšieho zdravotného stavu.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Liečenie PSI Chirurgiou, 06.04.2022

PSI chirurgia liečenie, ktoré je vzácne a zároveň veľmi nápomocné v Božej pomoci pre mnohých tých, ktorí hľadajú, cítia a zároveň potrebujú pomôcť so svojím zdravím. Je to forma liečenia, pri ktorej vďaka liečivej bytosti dochádza k neinvazívnej spirituálnej chirurgii na nami neviditeľnej úrovni s možným výsledkom ako pri klasickej reálnej operácii. PSI chirurgia je možnou cestou uzdraviť nielen predoperačné a pooperačné stavy u ľudí s rôznymi zdravotnými problémami zároveň pomôcť aj tým, ktorých trápia rôzne bolesti, opuchy, možné cysty, Myómy, nádory a iné zhmotnené ložiská usadeniny a patogénne nálezy. Zároveň pomoc je možná týmto liečením aj pre mnohé zdravotné problémy s pohybovým aparátom, rôzne indispozície, výstupky, výrastky, ťažkosti v oblasti chrbtice, kríže, platničky, stavce, kĺby a podobne. Mnohým už liečenie PSI chirurgiou pomohlo aj pri problémoch očí, zraku, dutiny, prepážka, problémy s dýchaním, rôzne problémy v oblasti mozgu ako je epilepsia, Alzheimer, možné Cysty a nádory v oblasti mozgu a mozgovej činnosti, estrahovanie nežiadúcich látok v mozgovej oblasti ako sú vírusy, ťažké kovy, ortuť najčastejšie a iné v tejto oblasti zdravotné problémy. Samozrejme mnoho zdravotných problémov s orgánmi, najčastejšie pečeň, žlčník, žalúdok, prostata, u žien vaječníky, štítna žľaza, obličky a mnoho iných potiaží aj v tejto oblasti. Liečenie PSI chirurgiou je možné absolvovať iba osobne. Výnimka je u jednej podobnej forme spirituálnej chirurgie, ktorú už roky robím aj formou na diaľku, DAR od Boha, vďaka za to 🙏 Dnes som to tak cítil a opäť som trochu vniesol povedomie do tejto špecifickej oblasti liečenia, akou PSI chirurgia a liečenie spiritualnou chirurgiou bezpochyby je vďaka Bohu.

Požehnaný večer vám prajem 🤗

A ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Možnosti PSI chirurgie a jej výhody pre vás

Možnosti a rozdiely medzi klasickou chirurgiou a PSI chirurgiou neinvazívnou formou sú veľké. Zároveň v mnohých prípadoch liečenia PSI chirurgiou dochádza polepšeniu, alebo čiastočnému, či úplnému uzdraveniu, akokeby človek prešiel klasickou chirurgickou operáciou. Nepochybnou výhodou neinvazívnej PSI Chirurgie je jej nenarúšanie živého tkaniva a presného zásahu v lokálnej časti presne tam, kde je to potrebné. A v mnohých prípadoch je to aj záchranou orgánu, alebo lokálnej časti tela pred jej možným odstránením klasickou chirurgiou. Veľakrát ide o štítnu žľazu, žlčník, pečeň vaječníky, rôzne cysty, Myómy, nádory, usadeniny v rôznych oblastiach tela, napríklad v kĺboch, svalstve. Možné útvary a časti masy, hmoty, ktorá sa mohla vytvoriť v tele a spôsobuje bolesti a možné riešenie je chirurgický zákrok. Nehovoriac o tráviacom trakte, črevnom systéme, prostata, močové cesty. PSI chirurgia je veľmi vhodným liečením aj pre oči a zrak, ktorý je mnohokrát liečený, respektíve operovaný klasickou chirurgiou a medicínou. Nachádzajúce sa rôzne telieska, šmuhy, kvôli ktorým cez oči potom vidíme všelijaké obrazce a môže to menej či viac vadiť pri našom zraku. Rôzne zákaly očí, bolesti, začervenanie, slabšie videnie kvôli zdravotnému stavu a problému. Už sme zažili aj u jednej klientky, ktorej dlhé roky padalo viečko, nevedela to nijak pani riešiť a po PSI chirurgii liečením viečka a oka paní zažívala úžasnú radosť keď konečne cez oko krásne a farebne videla, ani si nechcela dať očko na chvíľu ošetriť gázou. Máme ak spomeniem ďalší zázrak a to polepšenie zraku znížením minimálne o 1 dioptrií u oboch očí. V neposlednom rade spomeniem aj mnohé uzdravenia v oblasti pohybového aparátu, hlavne chrbtice, stavcov, platničky, slabšia hybnosť pohybového aparátu a jej rozhýbanie postupnými liečeniami PSI chirurgiou. Liečenia PSI chirurgiou pre predoperačné a pooperačné stavy. PSI chirurgiu som sa učil u veľmajstra v jeho tíme učiteľov po vetve filipínskych liečiteľov, odkiaľ forma liečenia pochádza a po celom svete mnohým pomáha vďaka liečiteľom PSI chirurgie. Zároveň so šťastím a vďaka Bohu mám dar liečiť spiritualnou chirurgiou za pomoci a liečenia drahým Dr. Augusto De Almeida, liečivá bytosť, svojho času tu na Zemi jeden z najuznávanejších chirurgov svojej doby. Takže ak sa vám pozdáva, cítite a vnímate ako vhodnú, respektíve vhodnejšiu formu liečby PSI chirurgiou, tak sa mi ozvite a nastavíme vhodný termín liečenia spirituálnou chirurgiou u vás, v čom potrebujete pomôcť.

V mnohom požehnaný začiatok nového týždňa vám prajem 🤗

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Privolajte si liečivé bytosti na pomoc, 09.04.2020

Tak ako od Anjelov viete popýtať o pomoc aj liečivé bytosti. Ja osobne súznim a spolupracujem pri pomoci a uzdravení ľudí s brazílskymi liečivými bytosťami.

Drahý Dr. Augusto De Almeida

Pomoc, ktorú vám vie s Láskou poskytnúť je hlavne v polohe operácií a chirurgie, kde svojou šikovnou schopnosťou operovať s veľmi dobrými výsledkami a pomôcť tak vám aj v tých najzávažnejších zdravotných problémoch, v predoperačných a pooperačných stavoch i v akútnych problémoch, kedy vám tiež vie veľmi dobre pomôcť.

Drahý Dr. Oswaldo Cruz

V tomto čase kedy sa snažíme ostať v zdraví, kvôli vírusu vám vie pomôcť práve pri vírusových a bakteriálnych zdravotných problémoch i vo všetkých respiračných ochoreniach. Samozrejme všetky druhy chrípky, nádchy, angíny a vo všetkých zdravotných problémoch, ktoré spôsobujú vírusy a baktérie a im podobné patogény.

Drahý Dr. José Valdivino

V čase kedy vzťahy potrebujú poriadnu pomoc a vzpruhu, dávku optimizmu i rodinnej pohody a podpory vo vzťahoch a v domácnostiach vám vie pomôcť milá liečivá bytosť stačí rovnako ju poprosiť a požiadať o pomoc v zlepšení vzťahu i ostatných vzťahov, ktoré potrebujú viac lásky, pohody a podpory pre dobré fungovanie.

Drahý José Penteado

Vám vie pomôcť so stavom psychiky a v duchovnej polohe, ktorú potrebujete vylepšiť, posilniť a dodať viac imunity, sily, energie a harmónie aby ste vedeli po psychickej, mentálnej, vedomej i duchovnej rovine fungovať, čo najlepšie.

Drahý Don Inácio de Loyola

U nás na Slovensku známy skôr ako svätý Ignác, ktorý vám vie pomôcť vo všetkých duchovných, duševných i kresťanských rovinách vášho života. Rád vám pomôže aj v ochrane pre negatívnymi energiami a vplyvmi a ochráni vás aby ste boli vo svetle a v harmónii pozitívnych a svetelných energií.

Drahý Dr. Bezerra De Menezes

Veľa pomáhal aj milému Chico Xavierovi pri potrebných informáciách o zdravotnom stave a problémoch, ktoré ozrejmil a zároveň aj poradil a odovzdal potrebnú pomoc vo forme liečenia, potrebných byliniek alebo receptov na uzdravenie tela i ducha človeka. Rovnako ho viete poprosiť a požiadať o pomoc liečenia vášho zdravotného problému a aj o ďalšie rady pre posilnenie zdravia a imunity tela i ducha.

Problémy s chrbticou, kĺbmi a celkovým pohybovým aparátom, 09.04.2020

Mnohé problémy s chrbticou, kĺbmi, celkovým pohybovým aparátom je možné vzhľadom k dnešnej situácii, samozrejme aj v minulosti a aj do budúcna pomôcť špeciálnym liečením formou aj na diaľku a to spirituálnou chirurgiou (neinvazívna chirurgia na energetickej úrovni za prítomnosti liečivej bytosti Dr. Augusto De Almeida) Forma a spôsob liečenia zmierňuje, lieči, napráva a uberá na bolestiach pohybového aparátu a aj iných zdravotných problémov. Spomínané liečenie mnohokrát bolo použité pre zmiernenie bolesti, preliečenie problematického miesta na tele, vytvorilo zmiernenie a prípravu po fyzickej i emocionálnej stránke na klasickú operáciu a v neposlednom rade pomohlo niektorým k uzdraveniu a operácia, alebo akýkoľvek ďalší zákrok už nebol potrebný. Liečenie trvá podľa rozsahu 10 až 15 minút, v prípade vážnejších zdravotných problémov dlhšie. V momentálnom období kedy sa nemôžeme osobne vidieť a stretnúť je to jedna s reálnych možností ako pri bolestiach a zdravotných problémoch pomôcť. Verte že Boh a Jeho veľká pomoc Anjelov Svetla a liečivých bytostí je nablízku a môžu vám v mnohých prípadoch zdravotných problémov pomôcť, liečiť a aj uzdraviť ak je to v Božej vôli a zámere. V prípade záujmu o pomoc mi napíšte alebo zavolajte.

Teším sa na vás.

Ostávam s Láskou Mikuláš ❤️

Možnosti a príklady pre liečenie spirituálnej chirurgie - operácie neinvazívnou formou

Aktívny spôsob liečby s veľmi dobrým priebehom a výsledkami robí liečenie formou spirituálnej chirurgie. Pri tomto liečení po energetickej a zároveň aj po fyzickej stránke je veľmi reálne a tak je potrebné dodržať určite spôsoby a postupy aj po liečení. Zároveň výhodou takejto operácie je že je neinvazívna a bezbolestivá v mnohých prípadoch. Aj z časového hľadiska prináša spirituálna chirurgia svoju výhodu keďže trvá približne 15 minút pri menších zákrokoch. Zo skúseností by som doporučoval spirituálnu chirurgiu minimálne v týchto prípadoch: - ak ste pred operáciou (niektorý po spirituálnej operácii už nemuseli ísť na operáciu klasickú) - po operácii klasickej pre rýchlejšie a lepšie zotavenie sa, - čistenie a obnova prostredia v krvnom obehu, - pri anémii krvi, - rakovina kostnej drene, - pankreas a tráviaci trakt, - najčastejšie prípady operácii obličiek, pečene, prostata, močové ústrojenstvo, - metastázy, miomy, cisty, - spirituálna neinvazívna chirurgia očí, - bolesti kĺbov, svalstva, - autoimunitné ochorenia, - slabá motorika pohybového aparátu poprípade už neschopnosť hýbať sa na časti tela, To sú príklady pri ktorých sa všetkým liečeným polepšil zdravotný stav poprípade už nemuseli ísť na klasickú operáciu resp. už nemuseli prejsť tak náročným liečebným procesom. Najlepšie je absolvovať v prípade záujmu spirituálnu neinvazívnu chirurgiu osobne. Zároveň ak to nie možné liečiť touto formou osobne, tak rovnako pomáha liečenému spomínaná operácia aj na diaľku. Vďaka za priebeh, operácie, liečenie a rekonvalescenciu patrí hlavne drahému Dr. Augusto de Almeida, prítomným liečivým bytostiam a drahým Anjelom s milovaným Ježišom svorne pospolu. Ďakujem vám za pozornosť moji milí a v prípade záujmu o bližšie informácie alebo objednanie sa na spirituálnu neinvazívnu operáciu mi píšte osobne do správy.

Ostávam s Láskou Mikuláš

Spirituálna chirugia - operácia a pomoc priamo prítomnosťou drahého Dr. Augusto De Almeida, 18.9.2018

Už som písal o spirituálnej chirurgii ( psychochirurgia – neinvazívna chirugická operácia ) na tejto i iných stránkach. Je to liečenie – neinvazívna chirurgia, ktoré je po mojich mnohých skúsenostiach priam dovolím si napísať a povedať zázračné spirituálne chirurgické liečenie. Dlho som takto pomáhal (liečil drahý Dr. Augusto) osobne a len pred nedávnom som poprosil drahého Dr. Augusta De Almeidu ( drahá liečivá bytosť, ktorá lieči spirituálnou chirurgiou a prináša tak úľavu, liečenie a zázraky do života ľudí ) o liečenie spirituálnou chirurgiou u klienta, ktorý potreboval takéto liečenie a je z ďaleka. Cítil som to tak a spoločne s Dr. Augustom sme liečili klienta formou spomínaného liečenia na diaľku. Je to zázrak vo viacerých rovinách, aj vzhľadom k tomu, že u klienta nastal pozitívny posun v jeho zdraví, tak mi to dáva nový rozmer pomoci ľuďom touto formou liečenia a to aj na diaľku. Liečenie spirituálnou chirurgiou pomohlo mnohým ľuďom v rôznych zdravotných problémoch, počnúc rakovinou kostnej drene, cez liečbu pankreasu, chrbtice, obličiek, poškodených kĺbov a kĺbového obloženia, zápaly a ochorenia očí, prostaty, nehybnosť pohybového aparátu, opuchy nôh a rôzne iné menšie alebo väčšie zdravotné problémy. Všetko je zázrak a ak sa zmierni, zlepší, alebo dokonca úplne uzdraví človek, ktorý hľadá pomoc vo svojich zdravotných ťažkostiach, tak o to väčší je to zázrak. Veď nie nadarmo sa hovorí, že zdraví človek má tisíce želaní a chorý len jedno....

Ostávam s Láskou Mikuláš

Dr. Augusto De Almeida, liečivá bytosť, jeden z najuznávanejších chirurgov svojej doby

Zázrak jednej milej klientky v požehnanom veku po osemdesiatke, 20.04.2018

Vďaka liečeniu a spirituálnej chirurgii ( neinvazívna operácia ) má od včera milá pani, ktorá prešla 6x takouto sprituálnou chirugiou potvrdené od svojej lekárky, že nemusí ísť na operáciu oka. Úplne sa odstránili kryštáliky, ktoré sa v oku tvorili. Aj zápal spodnej časti oka sa úplne spomínaným liečením odstránil a preliečil. Je to pre mňa zázrak, ktorý dovolil milej pani vo vysokom veku už neabsolvovať klasickú operáciu oka. Veľká vďaka patrí drahému Dr. Augustovi de Almeida, skvelej liečivej bytosti, ktorú vždy poprosím, keď idem liečiť spirituálnou chirurgiou o pomoc a liečenie. Ďakujem za požehnanie zázrakom pre milú pani.

Ostávam s Láskou Mikuláš